Co se stane když zruším Spotify Premium?

admin

Máte-li premium účet Spotify a chcete jej zrušit, můžete to učinit bez obav. Spotify vám poskytuje dostatek možností, jak zrušit své předplatné. Stále však platí, že když zrušíte své předplatné, nezískáte žádné peníze ani kredity.

V první řadě je nutné mít na paměti, že pokud chcete zrušit předplatné Spotify Premium, je to zcela zdarma. Můžete to udělat přímo ze stránek Spotify nebo můžete použít aplikaci Spotify. Navíc, pokud jste si zakoupili předplatné prostřednictvím někoho jiného, například prostřednictvím aplikace Apple Store, budete muset zrušit předplatné prostřednictvím stejné služby.

Abyste zrušili své předplatné Spotify Premium, musíte se přihlásit do svého účtu Spotify a kliknout na „Zrušit předplatné“. Následně vás Spotify seznámí s možnostmi, které máte k dispozici. Například vám nabídne možnost zrušit předplatné a následně vám nabídne možnost znovu obnovit předplatné.

Je důležité si uvědomit, že pokud se rozhodnete zrušit své předplatné, neobdržíte žádné peníze ani kredity za zbývající období. Pokud se rozhodnete znovu zakoupit předplatné, měli byste se poradit s obchodními podmínkami výchozí nabídky zkušební verze, které jsou k dispozici na webových stránkách Spotify.

Je také důležité poznamenat, že pokud bude Spotify ve svém závazku zvyšovat měsíční předplatné, budete informováni emailem nebo textovou zprávou, kterou vám poskytne Spotify.

Jak vidíme, zrušení předplatného Spotify Premium je snadné a bezplatné. Je však nutné mít na paměti, že obdržíte peníze ani kredity za zbývající období. Je také důležité vědět, že pokud se rozhodnete znovu zakoupit předplatné, budete informováni, pokud dojde ke změně ceny.

Napsat komentář