Co všechno je v MIRAI menu?

admin

.

Máte chuť na něco skvělého, ale už jste prostě unavení z toho obvyklého? Tak se nám představte MIRAI menu! MIRAI menu je nové menu od Mirai, které vám nabízí nezapomenutelné a osvěžující chutě.

Základem MIRAI menu je Big Mac, k němu samozřejmě nechybí porce hranolek, dvě nuggetky, dva kusy šťavnatých stripsů, sladkokyselá omáčka a na zapití osvěžující Coca-Cola. Tato kombinace je jistě známá většině z nás, ale MIRAI menu je mnohem více než jen základní Big Mac.

Chcete trochu změny? MIRAI menu také obsahuje celou řadu zajímavých doplňků, včetně domácích nugátů a slaniny. Tyto vynikající doplňky dodají jídlu ještě více chuti a zpestří váš oběd. Můžete si dokonce vybrat mezi pečenou slaninou, syrovou slaninou nebo dokonce kuřecím prsem.

Ale to není všechno! MIRAI menu také nabízí širokou škálu salátů, které jsou vyrobeny z čerstvých, lokálních surovin. Můžete si vybrat mezi tradičními zeleninovými saláty, zeleninovými saláty s bylinkami nebo třeba saláty s kuřecím masem.

A aby toho nebylo málo, MIRAI menu obsahuje také řadu sladkých specialit. Můžete si vybrat mezi sladkými buchtami, které jsou vyrobeny z domácího těsta a naplněné jednou z mnoha dobrot, jako je čokoláda nebo ořechový krém. Můžete také vyzkoušet skvělé muffiny nebo oblíbené banánové nebo jablečné koláče.

Nesmí chybět ani sladká tečka na závěr, která je opravdovou specialitou. Můžete si vybrat mezi domácí zmrzlinou s ovocem nebo ořechovou zmrzlinou. Tyto pochoutky jsou jistě lahodné a nezapomenutelné.

Tak neváhejte a vyzkoušejte MIRAI menu! Nabízíme vám širokou škálu lahodných jídel a sladkostí, které vás jistě nadchnou. Ať už hledáte zdravou stravu nebo vám chutná něco sladkého, MIRAI menu je tu pro vás. Objevte nové chutě a buďte originální – vyberte si MIRAI menu!

Napsat komentář