Jak dlouho trvá naučit se na bicí?

admin

Mnozí z nás mají ve svých srdcích touhu stát se profesionálními bubeníky. Už jen představa, že bychom hráli na bicí na velkém pódiu, nás přivádí do pohody a uspokojení. Ale než se dostaneme na úroveň, kterou chceme, musíme se naučit hrát na bicí. Jak dlouho to bude trvat?

Vzhledem k tomu, že bicí jsou nástrojem s mnoha různými technikami, může být odpověď na tuto otázku poměrně komplexní. Pro jednoduchý doprovod písničky postačí pár týdnů. Ti schopnější to zvládnou i za pár dnů. Ale pro vážnější hraní vyžaduje hraní na bicích mnoho hodin cvičení.

Jako každý hudební nástroj, bicí vyžadují trpělivost, praxi a odhodlání. Bez toho se nikdo nenaučí hrát na bicí, i kdyby se snažil jakkoli. Naštěstí, existují různé způsoby, jak se naučit hrát na bicí.

Nejlepší je začít s hodinami u učitele bubnů. Naučit se základy a dobře je pochopit je důležité pro každého, kdo chce dosáhnout úspěchu jako bubeník. Učitel bubnů vám může pomoci rozvinout techniku a vedení hudebníků a také vám může ukázat konkrétní příklady, jak hrát na bicí.

Kromě toho existuje také mnoho zdrojů, které lze využít k tomu, aby se naučit hrát na bicí. Internet je plný tutoriálů a návodů pro začátečníky, kteří se snaží hrát na bicí. Mnoho těchto zdrojů je zdarma a může vám pomoci dosáhnout určitých úrovní umění.

Nakonec, hrát na bicí je zábava. Pokud se vám baví hrát, budete se na tom více soustředit a budete mít více zábavy z práce. Cvičením na bicí můžete zlepšit svou hru a dostat se na vyšší úroveň.

Takže, abychom odpověděli na otázku, jak dlouho trvá naučit se hrát na bicí? Odpověď je jednoduchá – to záleží na vás. Každý bubeník se učí různým tempem a má jiné cíle. Někteří budou hrát pouze jednoduché pasáže, zatímco jiní se budou snažit dosáhnout profesionální úrovně. Několik týdnů až měsíců tréninku bude stačit pro získání schopnosti hrát jednoduchou hudbu. Pokud se však chcete naučit hrát profesionálně, budete potřebovat více času.

Napsat komentář