Jak dostat hudbu do iPhone?

admin

Už jste někdy chtěli do svého iPhonu stáhnout hudbu, ale nevěděli jste, jak na to? Není se čemu divit! Existuje mnoho způsobů, jak stáhnout hudbu do iPhonu, a někdy může být těžké to pochopit. Ale nebojte se, jsme tu, abychom vám pomohli začít s dostáváním hudby do vašeho iPhone.

Nejprve se podívejme na to, jak stáhnout veškerou hudbu, kterou do iPhonu přidáte. Přejděte do Nastavení > Hudba a zapněte volbu Automatická stahování. Jakmile to uděláte, skladby, které přidáte do iPhonu, budou automaticky staženy.

Pokud se chcete podívat na průběh stahování, otevřete obrazovku Knihovna a klepněte na složku Stažená hudba. Tam uvidíte všechny skladby, které jste stáhli, a budete moci sledovat, které z nich jsou stále ve stahování.

Můžete také přidat hudbu do iPhonu a poslouchat ji offline. Chcete-li to udělat, nejprve si musíte nainstalovat aplikaci Apple Music. Pak můžete do iPhonu přidávat skladby z knihovny Apple Music a při připojení k Wi-Fi se automaticky stáhnou, abyste je mohli poslouchat offline.

Kromě toho můžete do iPhonu stáhnout hudbu z iTunes Store. Jakmile si skladbu zakoupíte, bude automaticky stažena do iPhonu. Můžete také synchronizovat skladby z počítače do iPhonu pomocí iTunes.

A nakonec můžete stáhnout hudbu do iPhonu z jiných zdrojů, jako jsou například streamovací služby nebo webové stránky. Tento proces se nazývá „stahování z externího zdroje“ a je to opravdu snadné. Nejprve stáhněte soubor do počítače, poté jej přesuňte do iPhonu pomocí aplikace iTunes a poté jej z iPhonu přehrávejte.

Takže jak vidíte, je celá řada způsobů, jak dostat hudbu do iPhonu. Ať už chcete stáhnout skladby z Apple Music, iTunes Store nebo externích zdrojů, všechny tyto metody jsou snadné a zvládne je každý.

Doufáme, že vám tento článek pomohl pochopit, jak stahovat hudbu do iPhonu. Přejeme vám hodně zábavy při poslouchání hudby!

Napsat komentář