Jak je stary Mirai?

admin

Mirai (v japonštině budoucnost) je česká popová hudební skupina, která vznikla v roce 2014 v Novém Jičíně. Jejich hudba se skládá z různých žánrů, včetně rocku, popu, folku, hip hopu a elektronické hudby. Jejich hudba je známá svou energickou a silnou melodií, která je lehce odlišná od tradiční české hudby.

Mirai se skládá z čtyř zakládajících členů. Frontmanem a zpěvákem je David Martínez, kytarista je Filip Bříza, baskytarista je Tomáš Musil a bubeníkem je Martin Musil. Každý člen věnuje Mirai své hudební schopnosti, které tvoří jejich jedinečný zvuk.

Mirai má na svém kontě několik alb a nahrávek. Jejich nejúspěšnější album je „Když člověk dělá lásku“, které bylo vydáno v roce 2018. Album obsahuje jak balady, tak i rychlé a energické skladby, které se odlišují od jiných českých kapel. Album debutovalo na české hudební scéně a je jedním z nejúspěšnějších alb české popové hudby.

Mirai také vydala několik singlů, z nichž některé se staly oblíbenými hitovými skladbami. Skladby „Kam mám jít“ a „Neboj se“ jsou dvě z nejúspěšnějších, které Mirai vydala. Obě skladby dosáhly vysokých pozic ve vysílání českých rádií.

Mirai také vystupuje na mnoha živých koncertech. Skupina má za sebou řadu úspěšných koncertů v České republice a v zahraničí. Mirai také vystoupila na mnoha hudebních festivalech, včetně festivalu Colours of Ostrava, kde měla velký úspěch.

Mirai je skupina, která se rychle stává jednou z nejúspěšnějších českých skupin. Jejich energická a silná hudba je lehce odlišná od tradiční české hudby a má potenciál stát se jedním z nejvlivnějších interpretů české hudby. Jsou to skuteční profesionálové se smyslem pro skvělou hudbu a kreativitu. Mirai je skupina, kterou stojí za to sledovat a podporovat, aby dosáhla ještě většího úspěchu.

Napsat komentář