Jak je těžké naučit se hrát na bicí?

admin

Hraní na bicí je jedna z nejoblíbenějších a nejvíce obdivovaných hudebních dovedností. K hraní na bicí je potřeba mnoho tréninku a vytrvalosti. Může to být frustrující, pokud se snažíte naučit hrát na bicí a zdá se, že to nejde. Ale pamatujte si, že něco tak obtížného, jako je hraní na bicí, vyžaduje spoustu práce.

Pokud jste se rozhodli naučit hrát na bicí, měli byste pochopit základní principy. Jedním z nejdůležitějších je pravidlo zlatého trojúhelníku: technika, tempo a rytmika. Správnou technikou se myslí, že budete mít správný postoj a prstoklad. To vám pomůže hrát s maximální sílou a lehkostí. Tempo je rychlost, kterou budete hrát. Když se naučíte hrát určitou skladbu, zaměřte se na její tempo. A konečně, rytmika je schopnost hrát rytmicky správně. Učíte se rozpoznat rytmické struktury a potom je hrát.

Je důležité, abyste nastavili správné cíle a trénovali pravidelně. Vaše cíle by měly být konkrétní a měřitelné. Například, váš cíl může být hrát určitou skladbu během jednoho měsíce. To vám pomůže udržet vás zaměřené a trénovat pravidelně.

Když se učíte hrát na bicí, je důležité, abyste si vybrali dobrého učitele. Učitel vám pomůže se naučit správnou techniku, tempo a rytmiku. Učitel vám také může pomoci s pravidelnou a efektivní tréninkem.

Kromě učitele je pro učení hry na bicí důležité, abyste měli kvalitní nástroje a příslušenství. Kvalitní nástroje jsou důležité, abyste mohli hrát s lehkostí a získat tu správnou zvukovou kvalitu. Také potřebujete mít správný prstoklad, abyste mohli hrát správně.

Když se naučíte základy, můžete se učit složitější kousky. Nejlepší je začít s jednoduchými skladbami, které jsou jednoduché na hraní, abyste se mohli naučit základní koncepty a techniky. Potom můžete postupně začít hrát složitější kousky.

Když se naučíte hrát na bicí, budete potřebovat mít dobrou zvukovou kvalitu a dobré tempo. K tomu vám pomůže dobré hudební nastavení. Před nastavením si promyslete, jakou zvukovou kvalitu chcete, a jaké tempo budete hrát.

V neposlední řadě byste měli hrát s jinými hudebníky. To vám pomůže se naučit hraní s jinými lidmi a posílit vaši rytmiku. To je také skvělá způsob, jak se vyrovnat s nervozitou při hraní na veřejnosti.

Jak je vidět, naučit se hrát na bicí není snadné. K tomu, abyste se stali dobrým bubeníkem, potřebujete dostatek trpělivosti, chuti se učit a dobrou hudební techniku. Ale pokud budete trénovat pravidelně a budete mít správný přístup, můžete se stát skvělým bubeníkem.

Napsat komentář