Jak přidat vlastní hudbu na Instagram?

admin

Přidávání vlastní hudby na Instagram je snadný způsob, jak upravit svůj profil a zvýšit jeho atraktivitu. Jestliže se chcete naučit, jak můžete přidat svou vlastní hudbu na Instagram, jste na správném místě. V tomto článku se naučíte, jak přidat vlastní hudbu na svůj Instagram profil.

Nejdříve budete muset přidat nálepku s hudbou do příběhu. Prvním krokem je vytváření nového příběhu pro fotografii nebo video. Klikněte na ikonu nálepky (stickers) nahoře na obrazovce a vyberte nálepku Hudba/Music. Na obrazovce se zobrazí katalog dostupné hudby, kde můžete vybírat z řady různých hudebních žánrů. Můžete si vybrat libovolnou skladbu ze seznamu nebo vyhledat skladbu, kterou chcete použít.

V následujícím kroku můžete přidat svou vlastní hudbu k příběhu. Klikněte na ikonu nálepky a vyberte nálepku Hudba/Music. Pak můžete přidat skladbu ze svého telefonu, kterou jste předtím stáhli do svého seznamu skladeb. Pokud se hudba v seznamu skladeb nenachází, můžete vyhledat skladbu, kterou chcete použít.

Když jste vybrali svou vlastní hudbu, můžete ji přidat do příběhu. Klikněte na tlačítko „Přidat“ a vyberte nálepku. Následně můžete upravit nálepku tím, že ji otočíte, přiblížíte nebo oddálíte a můžete také změnit její velikost.

Pokud jste úspěšně přidali vlastní hudbu do svého příběhu, můžete ji přidat do svého profilu. Po dokončení příběhu klikněte na ikonu „Uložit“ a vyberte, zda chcete příběh uložit do galerie nebo do svého profilu. Pokud jste ho chtěli uložit do profilu, můžete si ho před uložením ještě všechny prohlédnout.

Toto je to, jak přidat vlastní hudbu na Instagram. Ať už hledáte způsob, jak upravit svůj profil, nebo jen chcete vyzkoušet něco nového, přidávání vlastní hudby je snadný a zábavný způsob, jak toho dosáhnout. Nezapomeňte, že můžete vždy vyhledat, upravovat a měnit své příběhy před jejich uložením do profilu. Takže ještě nemusíte být napořád ve svém výběru skladeb. Užívejte si přidávání vlastní hudby na svůj Instagram profil a získejte tak více fanoušků.

Napsat komentář