Jak s nekym poslouchat Spotify?

admin

Spotify je špičková streamovací služba pro poslouchání hudby a podcastů, kterou milují miliony lidí po celém světě. A nyní se zdá, že Spotify se stává ještě lepším. Právě spustila funkci pro skupinové poslouchání, takže můžete společně s přáteli poslouchat hudbu nebo podcasty ze stejného zařízení. Tento skvělý nový nástroj vám umožní sdílet své oblíbené skladby, hudební výběry nebo podcasty s přáteli.

Jak začít?

Začít sdílet hudbu se skupinou lidí na Spotify je velmi snadné. Stačí v mobilu nebo na tabletu najet na obrazovku právě přehrávané skladby a v ní dole ťuknout na malou ikonku s obrazovkou repráčku a monitoru – připojit zařízení. V otevřeném menu scrollujte k nabídce Zahájit skupinovou relaci.

Poté se dostanete k obrazovce se seznamem přátel, kteří jsou aktuálně online a můžete si vybrat, koho si přátelskou relací pozvat. Klikněte na jejich profilovou fotografii a poté na tlačítko „Zahájit relaci“. Všichni pozvaní přátelé budou informováni o relaci, kterou jste zahájili.

Sdílení hudby

Když se všichni připojí, můžete se všichni společně naladit do stejného rytmu a začít poslouchat hudbu. K tomu všemu stačí jen, abyste otevřeli obrazovku skupinové relace a poté pozvali své přátele, aby si vybrali skladbu, kterou chtějí přidat do seznamu skladeb. Všichni přátelé budou mít možnost přidat jednu skladbu každý do seznamu.

Když se všichni přátelé připojí, můžete si společně užívat hudbu. Můžete se dívat na obrazovku skupinové relace, abyste viděli, která skladba se právě přehrává, kdo ji přidal, kdo se zrovna připojil nebo kdo odešel. Také můžete v seznamu skladeb najít informace o autorech a interpretích každé skladby.

Kdykoliv se vám nebo někomu z vaší skupiny zalíbí jiná skladba, můžete kliknout na tlačítko „Přidat skladbu“ a poté vyhledat skladbu, kterou chcete hrát. Skupinová relace vám umožní sdílet stejný výběr skladeb s vašimi přáteli.

Navíc můžete měnit rychlost skladeb, přeskakovat je, přidávat do seznamu oblíbených skladeb a můžete dokonce vložit komentáře pod skladby.

Všichni mohou hrát

Skupinová relace vám umožní dělat všechno výše uvedené, ale také vám umožní hrát skladby ve skupině. Můžete dokonce změnit, jakým způsobem se hudba přehrává. K tomu všemu stačí jen kliknout na tlačítko „Přehrávat ve skupině“.

Když se všichni přátelé připojí, můžete si všichni společně užívat vybranou skladbu. Když se vám líbí to, co je právě přehráváno, můžete kliknout na tlačítko „Začít hrát“ a skladba se okamžitě přehrává ve skupině.

Kromě toho můžete také vložit komentáře pod skladby a procházet seznam oblíbených skladeb a oblíbených interpretů. Všichni mohou přidat skladby do seznamu skladeb a navzájem si doporučovat skladby.

Pokud chcete skončit skupinovou relaci, stačí kliknout na tlačítko „Ukončit relaci“ a všichni připojení se okamžitě odpojí.

Závěr

Spotify skupinovou relaci umožňuje milionům lidí po celém světě společně poslouchat hudbu nebo podcasty ze stejného zařízení. Funkce umožňuje uživatelům sdílet své oblíbené skladby, hudební výběry nebo podcasty s přáteli. Funkce přináší všem možnost poslouchat hudbu ve skupině, sdílet skladby, přidávat skladby do seznamu skladeb a dokonce i sdílet komentáře pod skladby. Takže už nebudete muset poslouchat hudbu sami, můžete si ji užívat se svými přáteli a zažít tak skvělé chvíle, zatímco sdílíte své oblíbené skladby.

Napsat komentář