Jak si udělat vlastní Playlist?

admin

Vytvoření vlastního playlistu na YouTube je snadné a v tomto článku se dozvíte, jak na to. Pokud máte YouTube účet, můžete si udělat vlastní playlist, kde budete mít svoje oblíbené videa pohromadě. Vytvoření playlistu vám umožní rychle a snadno se dostat k těm videím, které nejvíce chcete vidět.

Nejprve se přesuneme na kartu Knihovna. Na této kartě můžete vidět všechna videa, která jste si dříve pustili. Dále můžete vidět svoje oblíbené playlisty a další playlisty, které jste si vytvořili. Jakmile najdete kartu Knihovna, klepněte na možnost Nový playlist.

Následně se dostaneme do sekce Playlisty, kde se objeví všechny playlisty, které jste si vytvořili. Klepněte na možnost Nový playlist, abyste mohli začít vytvářet vlastní. Poté si můžete vybrat videa z vaší historie sledování, která chcete do nového playlistu přidat.

Když jste si vybrali videa, která chcete mít v novém playlistu, můžete klepnout na tlačítko Další. Dále se můžete přesunout do dalšího panelu, kde budete muset zadat název playlistu a nastavit mu soukromí. Jakmile je vše v pořádku, klepněte na tlačítko Vytvořit.

Můžete si také nastavit nastavení playlistu, například jestli chcete, aby byly videa automaticky doplňována do playlistu nebo nikoli. Můžete také přidat komentář k playlistu. Můžete se podívat na informace o playlistu, jako je délka celého seznamu skladeb a čas, který potřebujete na jeho prohlídku.

Vytvoření playlistu je snadné a intuitivní. Jakmile budete mít playlist vytvořený, můžete si ho přidat do oblíbených a můžete se na něj kdykoli v budoucnu vrátit. Můžete ho také sdílet se svými přáteli.

Vytvoření playlistu na YouTube je skvělý způsob, jak ušetřit čas při hledání vašich oblíbených videí. Vytvoření vlastního playlistu znamená, že všechna vaše nejoblíbenější videa budou pohromadě v jednom místě. Nemusíte trávit čas hledáním videí, která chcete vidět.

Vytvoření vlastního playlistu je dobrý způsob, jak si užít YouTube až do maximum. Můžete si dělat vlastní playlisty, které vám pomohou udržet svůj sledovací zážitek zábavným. Takže zapněte YouTube a začněte vytvářet svoje vlastní playlisty.

Napsat komentář