Jak vyrobit zvonkohru z bambusu?

admin

Když hledáte způsob, jak si vyrobit vlastní zvonkohru, bambus může být skvělou volbou. Jeho přírodní krása poskytuje úžasnou paletu možností pro kreativní výtvarníky. V tomto článku vám ukážeme, jak vyrobit zvonkohru z bambusu, která má kouzlo a oslní všechny okolo.

Než začnete, budete potřebovat několik materiálů. Základ zvonkohry je z dřevěného kruhu zavěšeného na lebce ze Srnce. Můžete si vybrat jakoukoli velikost lebky, kterou chcete. Také budete potřebovat peříčky z Krocana a dřevěné korálky. Dále budete potřebovat bambusové tyče na výrobu „zvonků“ a jutové provázky.

Prvním krokem je vyrobit bambusové zvonky. Nejprve musíte oddělit bambusové tyče na požadované délky. Můžete si vybrat libovolné délky, abyste mohli vytvořit různé tóny. Poté narežte příčné průřezy na každý konec každé tyče. Dále nastříhejte jutové provázky na požadovanou délku a protáhněte je skrz příčné průřezy. Poté je můžete připevnit ke kruhu.

Dalším krokem je ozdobení kruhu. Můžete připevnit peříčky z Krocana kolem kruhu a připevnit k němu i dřevěné korálky. Když máte hotovo, můžete lebku zavěsit na střed kruhu.

Posledním krokem je vytvoření velké větrné bambusové zvonkohry. K tomu budete potřebovat další délky bambusu a další jutové provázky. Musíte narežet příčné průřezy na konce každé tyče a protáhnout provázek přes průřezy. Můžete je pak spojit do jednoho velkého kruhu a připevnit jej ke středu velkého kruhu zvonkohry.

A je hotovo! Vyrobili jste si vlastní bambusovou zvonkohru s vlastní lebkou. Můžete si ji dát do domu nebo do zahrady, kde vám bude připomínat přírodu a její krásu. I když je výroba zvonkohry vyčerpávající, výsledek stojí za to. Takže se pusťte do výroby a vyrobte si vlastní zvonkohru z bambusu!

Napsat komentář