Kolik je záloha na basu?

admin

V poslední době je skleněná přepravka piva stále populárnější. Proč? Není to jen proto, že je velmi pohodlné mít před sebou tučný zásobník chladného piva, ale také proto, že výhody, které s sebou skleněná přepravka přináší, jednoduše převyšují tužší konkurenci. Když se rozhodnete pro skleněnou přepravku piva, měli byste se zamyslet nad zálohou. Kolik je záloha na basu?

Většina skleněných přepravek piva (nejčastěji od Pilsner Urguell, Krušovic, Svijan, Kozla, Radegastu atd.) počítá s vratnou zálohou ve výši 100 Kč. Tyto zálohy lze snadno získat, aniž byste museli do obchodu. Většina supermarketů akceptuje platby v hotovosti a tyto peníze lze použít k nákupu plastové pivní přepravky.

Pokud se rozhodnete pro skleněnou přepravku, je důležité pochopit, že záloha je navržena tak, aby byla vratná. To znamená, že vám bude vrácena zpět, když přepravku vrátíte do supermarketu. Pokud si nejste jisti, zeptejte se svého obchodníka, zda akceptuje zálohu za skleněnou přepravku.

Když přepravku vrátíte, měli byste si dát pozor, aby byla v dobrém stavu. Správně zabalená skleněná přepravka piva by měla vydržet mnohem déle než plastová přepravka. Sklo je křehké a může se lehce poškodit, takže pečlivě ho chovejte, abyste získali peníze za zálohu.

Kromě skleněné přepravky můžete také zvolit plastovou přepravku. Plastová přepravka je obvykle méně křehká a lze ji snadněji zabalit do praktického obalu. Plastové přepravky jsou obvykle levnější než skleněné přepravky a také snadněji čistitelné. Navíc plastové přepravky jsou obvykle lehčí než skleněné přepravky, což je důležité v případě, že často přepravujete pivo.

V každém případě je důležité si uvědomit, že záloha na basu je navržena tak, aby se vám vrátila, když ji vrátíte. Pokud tedy chcete ušetřit peníze za skleněnou přepravku, nezapomeňte se zeptat svého obchodníka na zálohu, abyste věděli, kolik za ni zaplatíte.

Napsat komentář