Jak casto se plati Spotify?

admin

Jste milovníkem hudby a rádi byste se mohli každý den kochat oblíbenými skladbami? Pak je pro vás Spotify Premium tou pravou volbou. Měsíční předplatné je pohodlný a jednoduchý způsob, jak streamovat hudbu, kterou máte rádi. Ale kolik to stojí? Jak často se musíte platit?

Společnost Spotify oficiálně uvádí cenu 5,99 EUR/měsíc. To je super, protože za tu cenu obdržíte ad-free skvělý hudební zážitek. Pokud si vyberete Spotify Premium, budete mít k dispozici neomezené skladby a nezávislé playlisty. Vyberte si, co se vám líbí, a poslouchejte celý den.

Můžete si být jistí, že můžete své předplatné kdykoli zrušit. Spotify Premium je na měsíc zdarma a můžete získat až 3 měsíce zdarma, pokud jste novým uživatelem. Kromě toho Samsung nabízí 3 měsíce Spotify Premium zdarma pro ty, kteří si koupí nový Samsung Galaxy S20.

Ačkoli je předplatné na měsíc zdarma, uživatelé, kteří už jednou vyzkoušeli Spotify Premium, nejsou oprávněni získat předplatné zdarma. Takže je důležité si uvědomit, že se musí platit za Spotify Premium.

Pokud jste zvyklí poslouchat hudbu zdarma, můžete si stále užívat Spotify zdarma. Poskytuje ad-supported streamování hudby. Ale některé skladby nebo alba nejsou vždy k dispozici, což může být občas nepříjemné.

S předplatným Spotify Premium můžete streamovat hudbu bez reklamy, většinou ve vyšší kvalitě. Budete také moci vytvářet vlastní playlisty, stahovat skladby a poslouchat je offline, přidávat do oblíbených alb a sdílet hudbu se svými přáteli.

Pokud jste se rozhodli pro předplatné, můžete začít s měsíčním předplatným nebo si můžete koupit více měsíčních předplatných najednou. Pokud si například koupíte 3 měsíce předplatného najednou, obdržíte slevu.

Kolik tedy musíte za Spotify Premium platit? Společnost oficiálně uvádí cenu 5,99 EUR/měsíc a můžete si koupit až 3 měsíce předplatného najednou a získat slevu. Je to snadné a rychlé. Předplatné můžete kdykoli zrušit a pokud jste novým uživatelem, můžete získat 3 měsíce Spotify Premium zdarma.

Napsat komentář