Jak na iPhone stahovat hudbu zdarma?

admin

Stahování hudby do iPhone zdarma je snadnější, než si myslíte! Nemusíte se pokoušet najít způsoby, jak ušetřit peníze nebo se zbavit obav z poškození hardwaru. S novými technologiemi je všechno mnohem jednodušší.

V tomto článku vám ukážeme, jak můžete jednoduše stahovat hudbu do iPhonu zdarma. Nejprve vám vysvětlíme, jak používat aplikaci Documents by Readdle. Následně budete moci stahovat skladby nebo celá alba z portálu Uložto nebo YouTube.

Jak na stahování hudby do iPhonu zdarma

1. Otevřete aplikaci Documents by Readdle.

Documents by Readdle je aplikace, která vám umožní stahovat soubory z webu do vašeho iPhonu. Je to jednoduché a snadno použitelné.

2. Do adresního řádku v horní části aplikace napište www.ulozto.cz nebo www.youtube.com.

Tím se dostanete na oblíbené zdroje hudby. Uložto je populární český web pro sdílení souborů a YouTube je největší web pro sdílení videí.

3. Na uložtu / YouTube vyhledejte skladbu nebo album, které chcete stáhnout.

Uložto a YouTube mají obrovskou databázi hudby. Najdete tam skladby i celá alba.

4. Klepněte na „stáhnout“ a opište kód (pro potvrzení, že nejste robot).

Ke stažení skladby či alba budete muset potvrdit, že nejste robot. Většinou se objeví kód, který musíte zadat do formuláře.

5. Stáhněte skladbu nebo album do aplikace Documents by Readdle.

Po potvrzení kódu bude skladba / album staženo do aplikace Documents by Readdle. Můžete si jej poslechnout nebo jej můžete sdílet s přáteli.

Tím jsme dokončili naše vysvětlení o tom, jak stahovat hudbu do iPhonu zdarma. Existuje mnoho dalších způsobů, jak stahovat hudbu, ale tento je jeden z nejjednodušších a nejrychlejších. Díky technologii a kvalitním aplikacím se dostáváme k tomu, že je možné si užívat kvalitní hudbu bez zbytečných problémů.

Napsat komentář