Jak naladit banjo?

admin

Naladit banjo? Říkáte si, jak na to? Nejsnazší způsob, jak naladit banjo, je pomocí ladičky. Je to trochu jako kouzelník, který právě vyčaruje zvuk, který vychází z banja. Zní to složitě? Není to tak těžké, jak to vypadá.

Nastavte svou ladičku tak, aby na kazetu lehce přitiskla jednu ze strun banja. Pak ji opatrně otáčejte, dokud se nezastaví při svých hladinách. Nyní máte první strunu naladěnou, což by mělo být D. Pak postupujte stejným způsobem pro každou strunu, abyste dosáhli druhé B, třetí G, čtvrté D a poslední páté G.

Při naladění banja byste měli také mít na paměti, že když vymáčknete první strunu na pátém pražci, druhá na osmém, třetí na dvanáctém, čtvrtá na sedmnáctém a pátá struna by měla znít naprosto stejně.

Vezměte si prosím chvíli času a vychutnejte si svůj úžasný zvuk banja.

Pokud se vám nedaří naladit banjo, nebojte se. Existuje mnoho zdrojů, které vám pomohou. Pro začátek můžete zkusit webovou stránku Prucha Bluegrass, která nabízí krok za krokem návod, jak naladit banjo. Také nabízí videa, která vám poskytnou podrobné vysvětlení, jak postupovat a co zkontrolovat.

Naladit banjo je dobrý způsob, jak se ponořit do světa bluegrassu a začít si vytvářet hudbu. Ať už jste začátečník nebo zkušený hráč, naladit banjo je dobrý způsob, jak si vychutnat zvuk, který vychází z banja. Nyní, když máte všechny informace, můžete začít praktikovat. Užívejte si!

Napsat komentář