Jak odhlučnit elektronické bicí?

admin

.

Celý den strávený praktikováním bubnování v paneláku může být hodně frustrující. Všichni v okolí tě mohou slyšet a tím rušíš jejich soukromí. Řešením je odhlučnění elektronických bicí. Není to příliš složité a s několika snadno dostupnými materiály můžeš si vybudovat svou vlastní bubenickou místnost.

Nejdůležitějším materiálem pro odhlučnění elektronických bicí je minerální vata. Vybírej vatu typu Rockwool (například Airrock ND) o tloušťce 10 cm. To znamená, že včetně desky nad a pod budeš mít všechno dohromady tak k 15 cm. Druhým materiálem, který budeš potřebovat, jsou pružné elementy. Tenisáky fungují nejlépe.

Potom můžeš začít s instalací. Nejprve připravíš základnu pro elektronická bicí. Tím myslím, že bys měl nainstalovat desku na podlahu, která poskytne odpovídající prostor pro bicí. Potom bys měl umístit minerální vatu na desku. Tenisáky bys měl položit přímo na vatu, aby jsi udržel vše v pozici. Poté bys měl nainstalovat desku nad bicí, aby vše drželo na svém místě.

Nyní je čas dokončit odhlučnění elektronických bicí. Začni nalezením správného materiálu, který bys měl použít pro obložení stěn. Můžeš použít materiály, jako jsou koberce, tkaniny nebo pěnový polystyrén. Nezapomeň, že můžeš také použít osvědčený kombinovaný odhlučňovací systém. Jedná se o proces, který kombinuje různé materiály, jako je minerální vata, pěnový polystyrén a minerální vlna.

Posledním krokem bude instalace vybavení, které potřebuješ pro bubnování. Nezapomeň na kabeláž, aby jsi se postaral, aby jsi nemusel trávit čas řešením zamotaných kabelů. Poté můžeš začít hrát!

Odhlučnění elektronických bicí nemusí být příliš složité ani drahé. S několika snadno dostupnými materiály můžeš vybudovat svou vlastní bubenickou místnost a být v souladu s tvými sousedy a přáteli. Kombinace minerální vaty, pružných elementů a odhlučňovacího systému poskytne dokonalé odhlučnění, takže se můžeš věnovat praktikování bubnování bez toho, aby jsi rušil lidi kolem tebe. Takže si pořiďte své materiály, připravte si svou místnost a začněte si užívat hraní!

Napsat komentář