Jak poznat že pohovor šel dobře?

admin

Měli jste pohovor a chtěli byste vědět, jestli byl úspěšný? Než se dostanete k odpovědi, můžete se podívat na několik základních ukazatelů.

Prvním krokem je prozkoumat, jak dlouho trval pohovor. Pokud trval déle než jste očekávali, je to dobrý znamení. To znamená, že se vám mohl líbit pohovor a že bylo třeba diskutovat o vašem profilu a všech dalších detailech.

Dalším ukazatelem je typ pohovoru. Pokud byl pohovor více formou konverzace než pouze odpovídání na dotazy, věřte, že se vám líbí. Manažer se vás snaží lépe poznat.

Třetí věc, kterou byste měli zkontrolovat, jsou úkoly, které byste měli vykonat ve své roli. Pokud vám bylo řečeno, jaké by byly vaše úkoly v této roli, je to dobrý znamení. Manažer vám chce říct, jakou pozici byste mohli v budoucnu získat.

Kromě toho je třeba také zkontrolovat, jaký byl postoj manažera. Pokud měl pozitivní reakci, například, když se usmíval nebo se zdál zaujatý vaším profilem, je to dobrý znamení.

Je také důležité, abyste si uvědomili, jestli jste se líbili nejen s pozicí, ale také s tím, jakým způsobem je společnost jako celek funguje. Pokud jste se zajímali o firmu, kterou jste navštívili, a zaujala vás, je to také dobrý ukazatel.

Poslední věcí, kterou je třeba zkontrolovat, jsou vaše otázky. Pokud jste se zeptali na všechno, co vás zajímalo a dostali jste odpovědi, je to dobré znamení.

Pokud se vám zdá, že všechny tyto body hovoří ve váš prospěch, je pravděpodobné, že se vám pohovor líbil a že jste jej úspěšně zvládli. Pokud jste se cítili pohodlně a konverzace přirozeně plyne, je velmi pravděpodobné, že se vám pohovor líbil a že se vám podařilo získat pozici.

Napsat komentář