Jak přenést hudbu do iPhone z Androidu?

admin

Je vám jasné, jak přenést hudbu z vašeho zařízení s Androidem do vašeho iPhone? Pokud ne, nebojte se. Přenos hudby z Androidu do iPhoneu je jednoduchý proces, který může být proveden ručně nebo automaticky. Ať už zvolíte jakoukoli metodu, přenos hudby vám zabere jen několik minut.

Pokud se chcete ručně přesunout hudbu z zařízení s Androidem do iPhonu, iPadu nebo iPodu, potřebujete pouze několik základních věcí. Nejprve si připojte své zařízení s Androidem k počítači. Poté můžete začít hledat svou hudbu. Na většině zařízení se tyto soubory budou nacházet ve složce Music.

Na Macu byste si měli nainstalovat aplikaci Android File Transfer. Otevřete aplikaci a přejděte do složky Music. Vyberte si skladby, které chcete přesunout, a přetáhněte je do složky v počítači. Můžete je také přesunout přímo do iTunes.

Pokud používáte Windows, můžete přesunout hudbu pomocí softwaru jako je Windows Media Player. Zde vyhledejte hudbu, kterou chcete přenést, a přetáhněte ji do počítače. Poté můžete tyto skladby přenést do iTunes.

Ať už používáte Mac nebo Windows, po dokončení přenosu můžete hudbu přesunout do iPhonu. Nejprve se připojte k iPhonu pomocí USB kabelu. Poté otevřete iTunes a přesuňte hudbu z počítače do iPhonu.

Můžete také použít bezdrátový přenos hudby. Existuje několik různých aplikací, které vám umožňují přenášet hudbu mezi zařízeními. Například aplikace Google Play Music vám umožní přenést hudbu z Androidu do iPhone a zpět.

Všechny tyto metody jsou jednoduché a rychlé. Můžete přenést hudbu do iPhonu za méně než 10 minut. Je to skvělý způsob, jak získat hudbu z jednoho zařízení do druhého. Také se nemusíte starat o ztrátu hudby, protože při ručním přenosu je zálohováno.

Pokud se snažíte přenést hudbu z Androidu do iPhonu, můžete to udělat rychle a snadno s ručním nebo bezdrátovým přenosem. S těmito dvěma možnostmi si můžete vybrat, co je pro vás nejlepší. Takže se nemusíte starat o to, jak přenést hudbu do iPhonu z Androidu.

Napsat komentář