Jak si dát YouTube na plochu?

admin

Jak si dát YouTube na plochu?

Věděli jste, že si můžete dát YouTube na plochu svého zařízení? Umožní vám to přidat aplikace, zkratky a widgety na plochy vašeho zařízení a mít přístup ke svým oblíbeným kanálům YouTube bez nutnosti přihlašovat se.

Přidání YouTube na plochu může být jednoduché a rychlé, stačí dodržet následující kroky. Nejprve si otevřete YouTube aplikaci na svém zařízení. Otevřete aplikaci a klepněte na ikonu „Menu“ v pravém horním rohu. Klepněte na „Odkazy na plochu“ v nabídce.

V dalším kroku vyberte kanál, který chcete přidat na plochu a poté klepněte na „Přidat na plochu“. Po přidání se na ploše objeví ikona aplikace YouTube.

Přidání na plochy také můžete provést ručně. Stačí stáhnout aplikaci YouTube a uložit ji na plochu. Dotkněte se aplikace a přetáhněte ji. Zobrazí se obrázky jednotlivých ploch. Přetáhněte aplikaci na požadované místo. Zdvihněte prst.

Pokud se rozhodnete přidat aplikaci, zkratku nebo widget na plochu, ujistěte se, že máte spuštěnou nejnovější verzi Androidu. Aplikace, zkratky a widgety lze přidat na plochu jen v zařízeních s Androidem 5.0 a novějším.

Můžete si také přidat zkratky oblíbených videí na plochu. Chcete-li to provést, musíte mít nejnovější verzi YouTube aplikace. Poté otevřete oblíbené video a klepněte na ikonu sdílení v horní části obrazovky. Poté klepněte na ikonu „Přidat na plochu“.

Přidáním oblíbeného videa na plochu si můžete ušetřit čas a přímo na ploše se dostanete do oblíbených videí.

Přidání aplikací, zkratek a widgetů na plochy je velmi jednoduché a snadné. Stačí dodržet pokyny výše a můžete mít přístup ke svým oblíbeným kanálům YouTube, bez nutnosti přihlašovat se. Máte-li dotazy nebo potřebujete další informace, navštivte stránku podpory Androidu: https://support.google.com/android/answer.

Napsat komentář