Jak Spotify overuje adresu?

admin

Jak Spotify Overuje Adresu?

Chcete se připojit k Spotify® Premium for Family? Nejprve si musíte ověřit svou adresu. To je zcela běžné a potřebné pro ochranu vaší soukromí. Zde je návod, jak to provést.

K nalezení a nastavení vaší adresy používáme vyhledávání adres ve službě Google Maps. Adresa, kterou zadáte po aktivaci či opakovaném potvrzení, bude podléhat Dodatečným podmínkám používání služby Google Maps a Zásadám ochrany osobních údajů služby Google.

Pro zahájení overování je potřeba nejprve přejít na webovou stránku Spotify® Premium for Family. Klikněte na „Připojit se“ a přihlaste se ke svému účtu. Po přihlášení se otevře stránka s ověřením adresy.

Nejdříve se dozvíte, proč Spotify® Premium for Family chce, abyste ověřili svou adresu. Overování adresy slouží k potvrzení toho, že máte legitimní přístup k účtu a k tomu, abyste měli přístup ke všem službám, které jsou součástí této služby.

Poté zadejte svou adresu do políčka vyhledávání Google Maps. Prozkoumejte nabízené výsledky a vyberte tu, která nejvíce odpovídá vaší adrese. Zaškrtněte políčko „Souhlasím s Dodatečnými podmínkami používání služby Google Maps a Zásadami ochrany osobních údajů služby Google“ a klikněte na tlačítko „Pokračovat“.

Poté můžete potvrdit nebo změnit svou adresu a kliknout na tlačítko „Odeslat“. Poté budete přesměrováni na stránku Potvrzení vaší adresy.

Tímto dokončíte proces potvrzení adresy. Pokud se chcete zapojit do Spotify® Premium for Family, doporučujeme vám pravidelně aktualizovat a ověřovat svou adresu. To znamená, že pokaždé, když se přestěhujete nebo potřebujete změnit svou adresu, budete muset postupovat podle stejného postupu.

Tímto způsobem můžete ověřit, že adresa, kterou jste zadali, je správná a že jste součástí služby Spotify® Premium for Family. Přejeme vám hodně zábavy!

Napsat komentář