Jak ukončit Spotify?

admin

Spotify je jedním z nejpopulárnějších streamovacích služeb hudby, která umožňuje uživatelům poslouchat miliony skladeb z celého světa. Někdy se může stát, že se rozhodnete Spotify ukončit. Pokud se tomu tak stane, zde je krok za krokem návod, jak ukončit vaše předplatné.

Jakmile se přihlásíte do svého účtu Spotify, můžete pokračovat v následujících krocích. Nejprve se přesuňte do nastavení. To můžete provést kliknutím na ikonu ozubeného kolečka v pravém horním rohu. Vyberte položku „Zobrazit účet“.

V informacích o účtu se přesuňte do sekce „Moje předplatné“ a vyberte „Změnit předplatné“. Zde si můžete zvolit, zda chcete ukončit své předplatné okamžitě, nebo až 10. 6. 2023. Poté můžete potvrdit svou volbu.

Pokud jste se rozhodli ukončit své předplatné ihned, budete muset zrušit automatické obnovení. To můžete provést v sekci „Nastavení platby“. Zde si můžete zvolit „Zrušit automatické obnovení“. Tímto způsobem můžete zabránit tomu, aby vám bylo účtováno předplatné.

Můžete také zrušit své předplatné prostřednictvím Spotify. Chcete-li to provést, přejděte do sekce „Podpora“ na stránce „Moje účet“. Zde si můžete vybrat možnost „Zrušit účet“. Poté vyplňte požadované informace a potvrďte, že opravdu chcete svůj účet zrušit.

Jakmile potvrdíte zrušení svého účtu, měli byste si být jisti, že jste úplně odstranili veškeré osobní údaje ze svého účtu. Musíte také zrušit automatické obnovení, pokud jste si to nastavili.

Je důležité si uvědomit, že ukončení vašeho účtu Spotify znamená, že všechny skladby, které jste si stáhli, budou smazány a budete muset hledat jiný způsob, jak si je uložit. Také nebudete moci poslouchat skladby, které máte ve své knihovně, nebo být součástí žádných skupin.

Ukončení účtu Spotify je vždy velmi jednoduché. Pokud se rozhodnete ukončit své předplatné, vždy je dobré si být jisti, že jste odstranili všechny osobní informace ze svého účtu a zrušili automatické obnovení. Také si musíte být vědomi toho, že všechny skladby, které jste si stáhli, budou z vašeho účtu smazány.

Napsat komentář