Kdo hral Mercuryho?

admin

Updated on:

Na filmovém festivalu v Santa Barbaře se minulý týden objevil známý herec Rami Malek, který hraje Freddieho Mercuryho ve filmu Bohemian Rhapsody. Během akce poprvé promluvil o své zkušenosti s režisérem Bryanem Singerem.

Mnoho lidí se zajímalo, jak se Rami Malekovi pracovalo se Singerem a zda bylo těžké přizpůsobit se jeho režijním zásadám. A Malek na to měl jasnou odpověď. Přiznal, že bylo určitě těžké s ním pracovat, ale nakonec se mu podařilo dostat film do finální podoby.

Malek dále vysvětlil, že Singerovo přizpůsobování a stříhání filmu bylo vynuceno, aby vznikl nejlepší filmový zážitek. Malek řekl: „Myslím, že každý film potřebuje nějakou formu ořezávání. To jsou věci, na které se režisér musí dívat a dělat úpravy.“

Malek dále prozradil, že jeho práce ve filmu byla velmi náročná, ale také velmi zajímavá. Rami řekl: „Když jsem dostal tento úkol, bylo to jedno z nejzajímavějších a nejsložitějších výzev, které jsem kdy měl. Byl to také ohromný úspěch. “

Malek přiznal, že bylo obtížné najít správný způsob, jak hrát Freddieho Mercuryho, a také se naučit kopii jeho hlasu. Malek řekl: „Chtěl jsem do toho vložit tolik emocí a energie, kolik jen bylo možné.”

Malek se také zmínil o tom, že se necítil ve filmu dostatečně jistý, a že se nakonec musel začít spoléhat na instinkty a intuici. Řekl: „Když máte režiséra, který vám říká, jak máte hrát svou postavu, je to určitě těžké. Proto jsem se musel spolehnout na svou intuici a doufat, že si to všichni užijí.”

Rami Malek dále řekl, že začal pracovat na filmu Bohemian Rhapsody, protože se cítil ohromen tou postavou a tou historií. Malek řekl: „Chtěl jsem se ujistit, že tento film bude úspěšný a že to bude skutečný příběh o Freddieho Mercurym.”

Rami Malek prozradil, že se ve skutečnosti učil pohybovat jako Freddie Mercury a že některé scény ve filmu byly natočeny mnohokrát, aby se dosáhlo co nejrealističtějšího efektu. Malek řekl: „Všechny tyto okamžiky jsem se snažil pochopit a prožít je, takže když je lidé uvidí na plátně, mohli se s nimi ztotožnit.”

Rami Malek je přesvědčen, že Bryan Singer měl velký vliv na film a že veškeré jeho úsilí bylo k uctění památky Freddieho Mercuryho. Malek uzavřel: „Chtěli jsme se ujistit, že to bude skvělý film a že to bude věrná představení Freddieho.”

Všichni jsme nadšeni tím, že jsme Ramiho Maleka mohli vidět ve filmu Bohemian Rhapsody a těšíme se na další velké projekty, které má v plánu. Doufáme, že bude mít stále stejnou energii a odhodlání, jako měl při tomto projektu.

Napsat komentář