Kdo je prvni na Spotify?

admin

Kdo je první na Spotify? Kdo je nejposlouchanější hudebník současnosti? Odpověď na tyto otázky je jedna a ta samá – The Weeknd. Tento kanadský zpěvák a skladatel byl poprvé objeven ve své rodné zemi, kde si vybudoval jméno díky svým neo-soulu a R&B písním.

Jeho kariéra na celosvětové scéně se roztáčela v roce 2015, kdy vydal album „Beauty Behind the Madness”, které se stalo ihned hitem a získal čtyři ceny Grammy. Od té doby se The Weeknd stále drží na vrcholu své kariéry a je jedním z nejposlouchanějších hudebníků současnosti.

Co se týče počtu celkových přehrání, tak se na první pozici stále drží jeho krajan Drake, který má ke třetímu listopadu přes 50 miliard streamů. Po něm následuje portorický rapper Bad Bunny, třetí je Ed Sheeran. The Weeknd je s více než 35 miliardami přehrání čtvrtý.

The Weeknd se v posledních letech stal stálicí na hudební scéně. Byl třikrát nominován na cenu Grammy za nejlepšího zpěváka a vyhrál cenu Grammy za nejlepší R&B album v roce 2017. Jeho hudba je takovou značkou, že se stala součástí mnoha filmů a televizních seriálů.

The Weeknd je však také velmi aktivní ve svém hudebním stylu. V roce 2020 spustil svůj vlastní label XO, který se soustředí na objevování nových talentů. Dále se také účastnil mnoha společných projektů a remixů s jinými zpěváky.

The Weeknd je bezesporu jedním z nejvlivnějších hudebníků současnosti. Jeho hudba se stala ikonou mnoha generací a stále se šíří po celém světě. Jeho neustálá aktivita na hudební scéně ho stále udržuje na vrcholu své kariéry a jeho fanoušci jsou mu vždy vděční za jeho skvělou práci.

The Weeknd je bezesporu nejpopulárnějším hudebníkem současnosti. Jeho hudba je stále oblíbenější a jeho talentu se těší miliony fanoušků po celém světě. Na tomto seznamu jeho popularity se stále drží na vrcholu a jeho popularita se stále zvyšuje. Jeho neustálá práce a úsilí o to, aby byla jeho hudba vždy inovativní a zajímavá, je jen další důkazem jeho obrovského talentu a úspěchu.

Napsat komentář