Kolik stojí Spotify pro jednoho?

admin

Kolik stojí Spotify pro jednoho?

Máte rádi hudbu? Pokud ano, pak určitě znáte Spotify – jednu z nejoblíbenějších hudebních platform na trhu. A pokud se rozhodnete pro předplatné Spotify, chcete vědět, kolik vás to bude stát?

Spotify nabízí čtyři placené tarify, které se liší cenou a funkcemi. Ceny se pohybují od 149 Kč do 245 Kč měsíčně. Uživatelé mají na výběr z tarifu Spotify Premium, Spotify Family, Spotify Duo a Spotify Student.

Spotify Premium je standardní předplatné, které se prodává za 149 Kč měsíčně. Umožňuje vám streamovat hudbu ve vysoké kvalitě, slouží také jako off-line mód, takže si můžete uložit své oblíbené skladby a poslouchat je na cestách. Máte také možnost hrát své oblíbené skladby na požádání.

Spotify Family je tarif pro více uživatelů. Ceník nastavený na 7 uživatelů stojí 245 Kč. Pokud se rozhodnete pro tento tarif, každý uživatel může využívat stejné funkce jako u tarifu Spotify Premium. Můžete si také vytvořit vlastní playlisty a sdílet je s ostatními uživateli.

Spotify Duo je tarif určený pro dvě osoby. Kromě funkcí spotify Premium má tento tarif také vyhrazený playlist pro dvě osoby, který je uložen do společného účtu. Cena je 189 Kč měsíčně.

Spotify Student je tarif určený pro studenty a nabízí stejné funkce jako tarif Premium. Jediným rozdílem je, že cena je nižší – 79 Kč měsíčně. To znamená, že studenti mohou ušetřit až 70% oproti běžným cenám.

Pokud chcete využívat všechny funkce Spotify, je důležité vybrat správný tarif. Nejen, že ušetříte peníze, ale také si užijete nejlepší hudební zážitek.

Nejlepší je, že Spotify nabízí 30denní zkušební dobu zdarma. Můžete si vyzkoušet všechny funkce a rozhodnout se, jaký tarif je pro vás nejlepší.

Takže, abychom zodpověděli naši otázku, kolik stojí Spotify pro jednoho? Cena se může lišit v závislosti na tom, který tarif si vyberete. Nejlevnější tarif pro jednoho uživatele je Spotify Premium, který stojí 149 Kč měsíčně.

Ať už chcete využívat jeden tarif nebo několik tarifů pro více uživatelů, je dobré zjistit, jaké tarify Spotify nabízí a vybrat si ty, které nejlépe vyhovují vašim potřebám. Ať už jste student nebo člen rodiny, Spotify nabízí cenově dostupné tarify pro každého.

Napsat komentář