Kolik stojí Tidal?

admin

.

Kolik stojí Tidal?

Mnoho lidí se ptá na cenu služby Tidal. Tidal je služba pro streamování hudby, která poskytuje miliony skladeb, stejně jako exkluzivní koncerty, videa a podcasty. Tidal je jedinečná v tom, že umožňuje uživatelům streamovat hudbu ve vysoké kvalitě.

V současné době Tidal nabízí 30denní zkušební verzi, než se uživatel rozhodne pro jeden z dvou placených modelů.

Jaké jsou ceny za službu Tidal? Model Tidal HiFi (1411 kbit/s, FLAC) stojí 149 Kč měsíčně. Tato varianta je velmi výhodná pro ty, kteří chtějí streamovat ve vysoké kvalitě za rozumnou cenu.

Pro ty, kteří hledají ještě lepší zvuk, je tu možnost zakoupení Tidal HiFi Plus (2304-9216 kbit/s, FLAC). Tato varianta stojí 298 Kč měsíčně a je pro ty, kteří hledají absolutně nejvyšší kvalitu zvuku.

Tidal je také jediným poskytovatelem streamování hudby, který nabízí službu HiFi Plus. Tato služba nabízí vyšší kvalitu zvuku než běžné služby, jako je například Spotify.

V současné době Tidal nabízí služby ve více než 53 zemích po celém světě. Uživatelé mohou streamovat hudbu za stejnou cenu, kterou zaplatí u svého poskytovatele. Uživatelé si také mohou vybrat, zda chtějí streamovat hudbu na svých počítačích, mobilních zařízeních nebo tabletu.

Tidal je také jedinou službou, která nabízí exkluzivní koncerty, videa a podcasty. Tato služba je velmi užitečná pro ty, kteří chtějí mít přístup k nejnovější hudbě, videím a podcastům.

Takže, kolik stojí Tidal? Tidal nabízí 30denní volnou verzi, než je uživatel vyzván vybrat si jeden ze dvou placených modelů. Model Tidal HiFi (1411 kbit/s, FLAC) stojí 149 Kč měsíčně, zatímco Tidal HiFi Plus (2304-9216 kbit/s, FLAC) za 298 Kč.

Tidal je jednou z nejlepších služeb pro streamování hudby, kterou si můžete zvolit. Nabízí širokou škálu skladeb, exkluzivní koncerty, videa a podcasty a streamuje hudbu ve velmi vysoké kvalitě. Uživatelé si mohou vybrat mezi HiFi a HiFi Plus, což je pro ně skvělá možnost, pokud hledají nejlepší možnou kvalitu zvuku. Tidal je také jedinou službou, která nabízí exkluzivní koncerty a videa.

Takže, zopakujme si, kolik stojí Tidal? Tidal nabízí 30denní volnou verzi, než je uživatel vyzván vybrat si jeden ze dvou placených modelů. Model Tidal HiFi (1411 kbit/s, FLAC) stojí 149 Kč měsíčně, zatímco Tidal HiFi Plus (2304-9216 kbit/s, FLAC) za 298 Kč.

Takže, pokud hledáte službu pro streamování hudby, která poskytuje skvělé funkce a ve vysoké kvalitě, je Tidal tou nejlepší volbou. Uživatelé si mohou vybrat mezi HiFi a HiFi Plus a získat přístup k exkluzivním koncertům a videím. Takže, zvažte Tidal pro svůj další streamovací zážitek.

Napsat komentář