Co je povoleno v příručním zavazadle?

admin

.

Co je povoleno v příručním zavazadle?

Vítejte ve světě letectví. Říká se, že nikdy není pozdě vzít si kufr a vyrazit za dobrodružstvím. Když jste připraveni na cestu, máte spoustu věcí, na které musíte pamatovat. S letectvím se pojí spousta pravidel a předpisů, které musíte dodržovat. Jedním z nich je to, co si můžete vzít do příručního zavazadla.

Příruční zavazadlo je nejvíce omezený zavazadlový prostor, jaký máte k dispozici. Budete se muset držet pravidel a nechat některé věci doma. Abyste se ujistili, že jste ve správném směru, zkontrolujte si, co je povoleno do příručního zavazadla.

Tekutiny v balení o maximálním objemu 100 mililitrů jsou povoleny do příručního zavazadla. Všechna balení musí být umístěna v jednom průhledném uzavíratelném plastovém sáčku o maximálním objemu 1 litr na osobu. Jako jediný způsob, jak čelit útoku tekutinou, je tento limit stanoven pro bezpečnost všech cestujících.

Léky, kapky nebo jiné tekutiny nezbytné pro léčební účely mohou být také přepravovány v příručním zavazadle. Tyto tekutiny by však měly být v uzavíratelné nádobě a uvedeny na doklad o léčbě. Ujistěte se, že jste prošli bezpečností kontrolou, než odejdete, abyste se ujistili, že váš lék je schválen k přepravě.

Kromě toho, co je uvedeno výše, jsou zakázány veškeré nástroje, zbraně, zapalovací zařízení a jiné potenciálně nebezpečné předměty v příručním zavazadle. Zákazníci, kteří se chtějí ujistit, že jejich zavazadlo je v souladu se všemi pravidly, by měli zkontrolovat předpisy dané letecké společnosti a přepravními pravidly mezinárodního leteckého průmyslu.

Nenechte si ujít skvělé příležitosti k cestování, aniž byste se museli starat o pravidla. Bezpečnost je pro nás všechny důležitá, a proto musíme dodržovat všechna pravidla, která se týkají přepravy. Ujistěte se, že jste si vědomi toho, co je povoleno v příručním zavazadle, a prožijte bezstarostnou letenku.

Napsat komentář