Co je to Mirai?

admin

Co je to Mirai?

Pokud se ptáte, co je to Mirai, není to divné. Tato česká kapela se stala novou hvězdou české populární hudby. V japonštině Mirai znamená budoucnost, a to je také název kapely, který symbolizuje jejich budoucnost v české hudební scéně.

Mirai se skládá z čtyř členů, včetně frontwoman Terezy Kostkové, jejího bratra zpěváka Jakuba Navrátila, baskytaristy Tomáše Havlíčka a bubeníka Jiřího Kmenty. Členové kapely mají původ v Japonsku a byli vychováni v Praze, kde se nyní snaží rozvíjet svou hudbu.

Jejich hudba se skládá z mixu různých hudebních stylů, od indie po pop a rock. Hráli ve všech druzích klubů a koncertních síní a hráli na mnoha festivalech, jako jsou Colours of Ostrava a Rock for People.

Mirai založili roku 2017 a jejich debutové album nazvané „Ready for Take Off“ vyšlo v roce 2018. Celé album je inspirováno životními zkušenostmi členů a každá skladba je unikátní a specifická.

„Ready for Take Off“ je velmi populární a na internetu bylo mnoho pozitivních recenzí, což činí Mirai jednou z nejpopulárnějších českých kapel. Díky tomu se stal Mirai první českou kapelou, která byla pozvána na japonské tour, která se uskuteční v listopadu 2019.

Když jsme se jich zeptali, jak se cítí být první českou kapelou, která byla pozvána na japonské turné, Mirai řekl: „Je to opravdu velká pocta být pozváni do Japonska, a my se na turné moc těšíme. Japonsko je krásná země a my jsme si jisti, že naši fanoušci nás tam přivítají skvěle!“

Na turné Mirai bude hrát v Japonsku, ale také ve Spojených státech a ve Velké Británii. Jsou velmi nadšeni, že se mohou dostat ven a ukázat svou hudbu světu.

Mirai má velkou budoucnost před sebou a všichni členové jsou velmi nadšeni, co budou moci přinést do české populární hudby. Jejich debutové album je skvělé a doufáme, že ještě mnohem více uslyšíme od této talentované skupiny v budoucnu.

Napsat komentář