Jak často cvičit na kytaru?

admin

Ačkoliv je jednou týdně pravidelné cvičení na kytaru skvělý začátek, abyste se posunuli směrem k hráčské dovednosti, je lepší cvičit každý den. Nejen, že vám to pomůže procvičit dovednosti, které už znáte, ale také vám pomůže učit se nové dovednosti rychleji a s menším napětím. I když se zdá, že 15 minut denního cvičení je málo, je to mnohem lepší než hrát 1 hodinu jednou za čtyři dny.

Pro začátek můžete zkusit cvičit 15 minut denně. Uvidíte, že čas rychle uběhne, když budete hrát s láskou a úsilím. Postupně můžete délku času pro cvičení zvýšit. Začněte s cvičením na něco, co už dobře umíte. Čím více budete hrát, tím rychleji se naučíte nové věci. Pokud zjistíte, že jste strávili déle než 15 minut cvičením, nebojte se. Je to skvělý způsob, jak se přiblížit dovednostem, které chcete dosáhnout.

Pokud se chcete naučit nové dovednosti, začněte s jednoduchými věcmi a postupně přejděte k těžším. Například, pokud se chcete naučit bluesovou kytarovou techniku, začněte se základními bluesovými akordy a postupně přejděte k složitějším postupům.

Když budete cvičit, ujistěte se, že budete hrát pečlivě. Vždy se ujistěte, že hrajete poctivě a že se snažíte hrát jak nejlépe dovedete. Ujistěte se, že místo toho, abyste se snažili hrát co nejrychleji, se snažíte hrát správně. Pouze tím se budete učit a zlepšovat.

Když budete cvičit, vždy se ujistěte, že je to zábavné. Nemusíte se soustředit jenom na cvičení. Hrajte, co vás baví. Budete se zlepšovat, i když budete hrát skladby, které vás baví.

Když budete cvičit, pamatujte, že cvičení není jenom o tom, abyste se naučili hrát na kytaru. Cvičení je také o prožívání hudby, prožívání okamžiku a užívání si hraní. Takže, ať už je váš denní cvičební plán jakýkoliv, nezapomeňte si užívat každou chvíli, co strávíte s vaší kytarou.

Nezáleží na tom, jak často cvičíte na kytaru, záleží na tom, jak se věnujete cvičení. Jak často cvičíte, je na vás, ale důležité je zajistit, abyste si každý den odpočinuli od cvičení. Ať už to bude jenom na 15 minut, nebo na 2 hodiny, je důležité, abyste si užili čas na hraní a naučili se nové dovednosti, aniž byste si přetížili ruce. Takže, vyberte si něco, co vás baví a pusťte se do toho!

Napsat komentář