Jak dlouho trvá český mejdan s impulsem?

admin

Každý rok se v Česku a na Slovensku uskutečňuje český mejdan s impulsem, tradiční, téměř pětihodinový hudební koncertní maraton s největšími hvězdami české a slovenské populární hudby. Tento rok se uskuteční 19. 10. 2022 a bude to opět fantastická událost!

Tento mejdan s impulsem vznikl před více než deseti lety a od té doby se uskutečňuje každoročně. Jeho hlavním cílem je představit nejnovější hudební trendy a umožnit fanouškům užít si koncert s jejich oblíbenými interpreti. Mejdan s impulsem je také vynikající příležitostí pro mladé začínající interpreti, aby se představili širší veřejnosti.

Mejdan se odehrává ve vybraných městech a regionech v Česku a na Slovensku, a to během podzimu a zimy. Každé město má svůj vlastní program mejdanu s impulsem a vystupujícími interpreti. Programy jsou odlišné v závislosti na místě konání, ale obecně se jedná o vynikající zážitek ze živé hudby.

Program mejdanu s impulsem je zahájen vystoupením oblíbených interpretů české a slovenské populární hudby a poté pokračuje ještě více vzrušujícími vystoupeními. Uvidíte také mnoho místních interpretů, kteří jsou v regionu oblíbení. Pro návštěvníky mejdanu je také připravena řada zábavných aktivit, jako jsou soutěže, tomboly, hry a mnoho dalšího.

Během mejdanu jsou k dispozici také občerstvení a občerstvení. Vybírat si můžete z tradiční české a slovenské kuchyně, ale také z oblíbených mezinárodních jídel. Všichni návštěvníci si tedy mohou vybrat z široké nabídky občerstvení.

Mejdan s impulsem se začíná večer a končí se pozdě v noci. Takže si můžete být jistí, že budete mít spoustu zábavy a zážitků. Návštěvníci jsou vždy vítáni a mají možnost si koupit lístky na mejdan přímo na místě.

V příštím roce se uskuteční český mejdan s impulsem 2023, a pokud se chcete podívat na seznam měst a regionů, ve kterých se bude konat, můžete navštívit webovou stránku https://www.impuls.cz/souteze-a-akce/cesky-mejdan-s-impulsem-2023/.

Nenechte si ujít příležitost zažít nezapomenutelnou atmosféru českého mejdanu s impulsem. Užijte si živé hudby a zábavu se svými přáteli a rodinou!

Napsat komentář