Jak dostat hudbu do iMovie?

admin

Jak dostat hudbu do iMovie?

Je to vlastně velice snadné! Jakmile máte otevřený projekt v programu iMovie, stačí klepnout na Zvuk v horní části okna, pak na Hudba v seznamu Knihovny a můžete začít procházet výběry.

Pokud chcete přidávat skladby do projektu iMovie, měli byste nejdříve udělat nějaké přípravy. Za prvé, budete muset stáhnout hudbu, kterou chcete přidat, do hudební knihovny ve svém Macu. Můžete si stáhnout skladby z internetu, ze streamovacích služeb nebo z jiných zdrojů.

Až budete mít skladby stažené, můžete je přidat do projektu iMovie. Jakmile se vám zobrazí prohlížeč médií v programu iMovie, můžete procházet jednotlivé skladby nebo další zvukové soubory, které jste do své hudební knihovny přidali.

Jakmile vyberete skladbu, kterou chcete přidat, můžete ji přetáhnout do projektu iMovie. Jakmile skladbu přetáhnete, můžete ji upravit, aby vyhovovala vašim potřebám.

Pokud chcete přidat skladbu, kterou jste stáhli z internetu, můžete ji přetáhnout do projektu iMovie stejným způsobem. Prohlížeč médií v iMovie se automaticky otevře a můžete vybírat skladby, které jste si stáhli.

Můžete také přidat skladbu, kterou jste stáhli z jiného zdroje, jako například CD, USB klíčenka nebo externí disk. Chcete-li to udělat, musíte skladbu nejprve nahrát do iMovie. Můžete to udělat tím, že klepnete na tlačítko „Nahrát z“ v prohlížeči médií v iMovie a vyberete zdroj, ze kterého chcete skladbu nahrát. Jakmile skladbu nahrajete, můžete ji přetáhnout do projektu iMovie.

Kromě toho můžete také přidat skladby, které se nachází ve vaší hudební knihovně. Můžete to udělat tím, že v prohlížeči médií v iMovie klepnete na tlačítko „Otevřít hudební knihovnu“. Můžete pak procházet všechny skladby a další zvukové soubory, které se nacházejí ve vaší hudební knihovně, a přetáhnout je do projektu iMovie.

Jak vidíte, je to celkem snadné. Už žádné starosti s přidáváním skladeb do projektu iMovie! Užijte si zábavu s přidáváním skladeb do svého projektu iMovie.

Napsat komentář