Jak dostat peníze z Viagogo?

admin

Jak dostat peníze z Viagogo?

Je to otázka, kterou si kladou stále více lidí, protože více a více lidí nyní nakupuje vstupenky na koncerty, sport a divadlo na webu Viagogo. Bohužel, občas se stane, že něco přejde špatně a musíte získat peníze zpět.

Naštěstí je proces získání peněz z Viagogo zpět docela jednoduchý a tento článek vám řekne, jak to udělat.

Nejdříve se podíváme na některé z případů, kdy můžete získat peníze zpět z Viagogo. Pokud jste zakoupili vstupenku na webu Viagogo a ukázalo se, že ta vstupenka ještě nebyla zaregistrována, můžete požádat o náhradu. Stejně tak, pokud byla vstupenka registrována, ale byla vám zrušena, můžete si také požádat o náhradu.

Následně se podíváme na proces, který je třeba pro získání peněz z Viagogo. Za určitých okolností může být pro uplatnění nároku na vrácení peněz nutné vyplnit Reklamační formulář a poskytnout další informace. Formuláře je třeba vrátit společnosti viagogo do 10 pracovních dnů od jejich obdržení, aby bylo možné uplatnit nárok na vrácení peněz.

Pokud jste si již vyplnili reklamační formulář, můžete se podívat na účet na webu Viagogo. Zde by se vám měla objevit výzva k vyplnění formuláře. Formulář bude vyžadovat, abyste poskytli některé informace, jako je číslo účtu, jméno, adresa a podobně.

Jakmile budou všechny informace vyplněny, můžete je odeslat zpět společnosti Viagogo. Většina lidí obdrží peníze do 10 dnů po obdržení formuláře. Pokud však z nějakého důvodu neobdržíte peníze do této doby, můžete se obrátit na zákaznickou podporu společnosti Viagogo, abyste zjistili, co se stalo.

Konečně, když jste získali peníze zpět, je důležité, abyste si udělali čas a pečlivě si přečetli pravidla společnosti Viagogo. To vám pomůže zabránit tomu, abyste se dostali do této situace znovu.

Jak vidíte, není to složité získat peníze zpět z Viagogo. Stačí vyplnit příslušné formuláře a poskytnout potřebné informace, a budete mít peníze zpátky za 10 dní. Takže pokud najdete vstupenku, kterou nechcete, nebo jste něco koupili, co se ukázalo jako neplatné, nemusíte se bát. Viagogo vám pomůže získat peníze zpět.

Napsat komentář