Jak sdilet knihovnu Spotify?

admin

Máte rádi hudbu? Pak jistě znáte službu Spotify, která vám umožní sdílet knihovny mezi přáteli nebo rodinou. Představte si to, s partnerem, přáteli nebo rodinou sdílíte své oblíbené skladby, které se stávají součástí stejného playlistu. Ať už sdílíte svou oblíbenou hudbu s někým, nebo si jen vytváříte společný playlist, Spotify vám dává příležitost vyjádřit se skrze hudbu.

V dnešním průvodci se naučíte, jak sdílet knihovnu Spotify. Začněte otevřením aplikace Spotify. Na domovské obrazovce klepněte na sekci Tvoje knihovna. Poté klepněte na ikonu +, abyste mohli vytvořit nový playlist a následně jej pojmenovat. Pak klepněte na ikonu tří teček ve spodním rohu a vyberte volbu Označit jako společný.

Toto označení otevírá novou sekci, ve které můžete přizvat své přátele. Zde můžete vyhledávat jejich jména nebo si můžete vybrat z kontaktů. Po výběru všech kontaktů, které chcete do playlistu přidat, klepněte na tlačítko Přizvat.

Vaši přátelé budou informováni, že jste jim přizvali do společného playlistu. Když se do playlistu přidají, budou moci přidávat svou oblíbenou hudbu. Jako tvůrce playlistu můžete nastavit přístupová práva. Například můžete zvolit, jestli mohou ostatní členové přidávat skladby, nebo jestli mohou jen poslouchat.

Můžete také odebrat nebo přidat členy. Chcete-li to provést, znovu klepněte na ikonu tří teček v playlistu a vyberte možnost Odebrat/Přidat členy. Zde můžete zvolit, které osoby se mají do playlistu přidat nebo odebrat. Když jsou všichni nastavení, můžete začít poslouchat.

Když máte společný playlist, můžete sdílet své oblíbené skladby se svými přáteli a rodinou. Nejen, že můžete sdílet knihovnu Spotify, ale můžete také sdílet vaše názory. Díky společnému playlistu můžete sdílet svou oblíbenou hudbu a vyjádřit se prostřednictvím hudby.

Sdílení knihovny Spotify je snadné a užitečné. Společný playlist je skvělou cestou, jak sdílet svou oblíbenou hudbu s přáteli a rodinou. Díky tomu budete mít s partnerem, přáteli nebo rodinou vždy něco společného, na čem se můžete shodnout. Jakmile se do playlistu přidají, můžete si vychutnat hudbu a sdílet ji mezi sebou.

Napsat komentář