Jak udělat zvonkohru z mušlí?

admin

Kdo by nechtěl mít doma krásnou a zvukovou zvonkohru. Je to stará tradice, která dodává domácnosti nádhernou harmonii a uklidňující atmosféru. A to vše můžete snadno vyrobit sami z mušlí nebo kamínků. Poradíme vám, jak na to.

Nejdříve si pořiďte potřebné materiály – mušle nebo kamínky, drátek, cedník nebo hvězdici. Můžete si je sehnat v obchodě s hobby potřebami nebo je vyrobit sami. Pořiďte si i nářadí – vrták, kleště a nůžky.

Až budete mít všechno připraveno, můžete začít s výrobou. Do mušlí nebo kamínků vyvrtáte malé dírky, kterými protáhnete drátek. Řetízky mohou být dlouhé a krátké, abyste dosáhli estetického efektu. Všechny řetízky se pak zaháknou do cedníku nebo hvězdice. Pokud jste si vybrali hvězdici, můžete do ní navrtat dírky a uvázat řetízky za ní.

Hotovo! Po dokončení výroby můžete zavěsit zvonkohru tam, kde se vám bude líbit nejvíce. Například do okna, na dveře nebo na stěnu. Budete se kochat krásou a zvukem zvonkohry.

Zvonkohra z mušlí je snadná na výrobu a je to krásný a originální způsob, jak ozdobit váš domov. Zvonkohra není jen krásná, ale také může být užitečná. Pomáhá redukovat stres a úzkost, snižuje hladinu hluku a poskytuje zklidňující zvuk.

Vyrobte si zvonkohru z mušlí a nechte se hýčkat krásnou atmosférou, kterou vám zvonkohra přináší.

Napsat komentář