Jak zrušit platbu Tidal?

admin

.

Zrušení platby Tidal není tak těžké, jak by se mohlo zdát. Pokud chcete zrušit své automatické prodlužování předplatného, jděte na webovou stránku s nastavením svého účtu Tidal (https://my.tidal.com/login) a přejděte do části „Subscription“ (Předplatné). Poté klikněte na „Cancel my subscription“ (Zrušit předplatné).

Všechno, co teď musíte udělat, je potvrdit zrušení a vaše předplatné bude zrušeno. Budete moci pokračovat v používání služby Tidal po zbývající dobu svého předplatného až do konce cyklu placení. Poté se váš účet zablokuje a nebudete moci přístup k žádným funkcím Tidalu.

Důležité je si uvědomit, že pokud váš účet Tidal je již zaplacen na jeden měsíc, toto zrušení nebude mít žádný účinek, dokud se nevyprší celý měsíc. To znamená, že budete muset počkat, až váš účet bude na konci svého aktuálního měsíce, pokud chcete zrušit své předplatné.

Také si vezměte na vědomí, že se budete muset znovu přihlásit, pokud chcete později obnovit svou službu Tidal. Všichni uživatelé, kteří mají předplatné Tidal, musí se přihlásit, aby znovu obnovili svou službu. Pokud jste již odeslali svou žádost o zrušení, bude vám zasláno upozornění, které vám oznamuje, že váš účet byl zrušen.

Pokud jste si zvolili pro zrušení předplatného Tidalu, ale nejste si jisti, kdy se vaše účet zruší, můžete se obrátit na podporu Tidalu. Podpora je tu vždy k pomoci uživatelům s jejich účty. Můžete také získat informace o zrušení svého předplatného pomocí stránky Nastavení účtu Tidal.

Takže, pokud se chcete zbavit svého předplatného Tidalu, je to snadný proces. Jen se podívejte na stránku nastavení svého účtu, přejděte do části „Subscription“ (Předplatné) a klikněte na „Cancel my subscription“ (Zrušit předplatné). Poté potvrďte zrušení a vaše předplatné bude zrušeno.

Také si dejte pozor, že s smartphonem Xperia 1 II můžete využít TIDAL zcela zdarma. Stačí si stáhnout aplikaci TIDAL a můžete vyzkoušet všechny funkce TIDALu zdarma.

Zrušení předplatného Tidalu je snadné, a pokud si chcete vyzkoušet TIDAL se smartphonem Xperia 1 II, můžete to udělat zcela zdarma. Takže pokud jste se rozhodli zrušit své předplatné Tidal, postupujte podle výše uvedených kroků a zrušte svůj účet.

Napsat komentář