Kdy byl založen Petrof?

admin

Petrof: Trvale Udržitelný Klavírní Výrobce S Dlouhou Historií

Firma Petrof je známá jako společnost založená v roce 1864, která vyrábí klavíry. Od svého založení již vyrobila více než milion klavírů, které jsou rozesety po celém světě. Naše společnost je vůdcem v oboru klavírního výroby a je tím, čím je díky své historii a trvalému závazku k práci v souladu s moderními požadavky a požadavky naší společnosti.

Když byl založen Petrof?

Firma Petrof byla založena v roce 1864 v Hradci Králové v České republice. Založením společnosti Petrof došlo k obratu ve vývojové řadě klavírnických podniků u nás. Šlechtický rod Biedermannů byl spoluautorem tohoto převratného počinu. Se svou velikou odvahou a zápalem pro klavírní výrobu byl Antonín Petrof průkopníkem v tomto oboru.

Od svého založení Petrof rozšířil svůj sortiment klavírních nástrojů. V roce 1869 Petrof získal ocenění v Paříži, což mu umožnilo pokračovat v rozvoji a vylepšování jeho produktů. V roce 1871 Petrof otevřel svůj první obchod v Londýně. Od té doby se jeho obchody rozšířily po celém světě.

V současné době se Petrof soustředí na výrobu kvalitních klavírů, které jsou vyrobeny z nejlepších surovin. Když jsou klavíry dokončeny, jsou zkontrolovány vlastními odborníky a jemně se nastavují, aby splňovaly vysokou úroveň kvality. Díky Petrofově úsilí o vyrobení kvalitního klavíru se firma Petrof stala synonymem pro vysoce kvalitní klavír.

Petrof se také snaží vytvářet ekologický produkt. Společnost Petrof používá pouze suroviny získané z obnovitelných zdrojů a věnuje velkou pozornost produktům, které produkují minimální množství emisí. Společnost Petrof se také zapojila do několika iniciativ v oblasti ochrany životního prostředí.

Vzhledem k tomu, že Petrof je jedním z nejstarších výrobců klavírů na světě, jeho historie je plná úspěchů a významných okamžiků. Společnost Petrof vyvinula několik technologií, které následně vedly k vývoji moderních klavírů.

Díky Petrofovým pokročilým výrobním postupům a vysoce kvalitním produktům se Petrof stal jedním z nejvýznamnějších výrobců klavírů na světě. Firma Petrof se vyznačuje dlouhou historií a vysoce kvalitními produkty, které jsou vyráběny z obnovitelných zdrojů. Díky Petrofově úsilí o vyrobení kvalitního klavíru se firma Petrof stala synonymem pro vysoce kvalitní klavír.

Napsat komentář