Kdy vznikla kapela Traktor?

admin

Kdy vznikla kapela Traktor?

Vítejte na stránkách moravské rockové skupiny Traktor! Už je to pěkných pár let, co jsme dali hudbě nový impuls. Historie kapely sahá až do roku 2001, kdy se skupina uskutečnila díky pěti talentovaným muzikantům, kteří se rozhodli vytvořit něco nového.

V roce 2001 se Petr Bartošek, Standa Balko, Karel Ferda, Pavel Balko a Martin Kapek rozhodli, že se spojí a vytvoří kapelu. Petr Bartošek se projevil jako klávesista a zpěvák, Standa Balko se projevil jako kytarista a zpěvák, Karel Ferda se projevil jako baskytarista a zpěvák, Pavel Balko byl bubeníkem a Martin Kapek byl zpěvákem. Všichni se rozhodli, že se spojí a vytvoří kapelu, která bude vystupovat po celém světě.

V průběhu let jsme vystupovali na mnoha místech, od festivalů až po kluby, a stali se oblíbenými, takže jsme si získali mnoho fanoušků. Naše hudba nás představila v mnoha různých zemích až po samotný Island. Jsme velmi hrdí na naši práci, kterou děláme, a jsme nadšení, že můžeme hrát naši hudbu lidem po celém světě.

Před pár týdny jsme představili nový videoklip. Reakce fanoušků byly naprosto pozitivní a my jim za to velmi děkujeme. Vždy je skvělé, když jsme obklopeni pozitivní energií a nadšením, které vzbuzují naši fanoušci.

V posledních letech jsme se mnohem více zaměřili na skládání nových skladeb. Chceme, aby lidé slyšeli naši hudbu a mohli se s ní ztotožnit. Ať už jsou naši fanoušci starší nebo mladší, naším cílem je vždy poskytnout jim to nejlepší z naší hudby.

Takže, jestli máte rádi rockovou hudbu, neváhejte a přijďte se podívat na naše koncerty. Budeme rádi, když se s námi podělíte o své nadšení pro naši hudbu.

Když se naše skupina Traktor vytvořila v roce 2001, nikdo si nemyslel, že dokážeme dosáhnout tohoto úspěchu. Jsme vděční, že jsme mohli být součástí tohoto úžasného hudebního příběhu a že jsme dokázali získat tolik fanoušků. Děkujeme všem, kteří se na cestě za úspěchem podíleli. Je to skvělý pocit být součástí něčeho tak úžasného.

Napsat komentář