Kolik váží 1 pivo?

admin

Vážení přátelé,

Každý z nás ví, že pivo je prostě skvělé. Nezáleží na tom, jestli jste tradiční milovník, pivní znalec nebo amatér, všichni máme rádi chutné a čerstvé pivo. Ale jakou váhu má jedno pivo?

Kolik váží 1 pivo? Odpověď záleží na tom, kterou velikost přepravky používáte. Pokud používáte klasickou velikost přepravky s 20 lahvemi piva, pak bude vaše přepravka vážit přes 17 kg. Pokud máte poloviční přepravku s 11 lahvemi piva, bude vážit přes 9 kg.

V roce 2010 se něco změnilo. Prazdroj začal zavádět poloviční velikost „basy“, aby lidé mohli mít čerstvé a chutné pivo i v menších množstvích. Takže teď můžete mít 11 lahví piva v přepravce, která bude vážit jen zhruba 9 kg.

Tato nová velikost balení je skvělá pro ty, kteří chtějí, aby jejich pivo bylo čerstvé. Nyní nemusíte vždycky kupovat 20 lahví, můžete si vybrat jen poloviční přepravku, což ušetří čas a peníze.

A to není všechno. Nová poloviční velikost „basy“ je také skvělá pro lidi, kteří se omezují na pivo. Pokud víte, že máte rádi pivo, ale že byste neměli pít celou přepravku, můžete jednoduše koupit poloviční přepravku a dělat si lepší návyky.

Není tedy divu, že tato nová velikost přepravky je tak oblíbená. Výhodou je, že vám umožní vychutnat si pivo bez toho, abyste ho museli kupovat ve velkém množství, což je skvělé pro vaše peněženku i pro vaše zdraví.

Pokud se tedy ptáte, kolik váží 1 pivo, odpověď záleží na tom, jakou přepravku používáte. Pokud máte klasickou velikost přepravky s 20 lahvemi piva, pak váží více než 17 kg. Pokud máte poloviční přepravku s 11 lahvemi piva, pak bude vážit přes 9 kg.

Ať už si vyberete jakoukoli přepravku, vždy si budete moci vychutnat čerstvé a chutné pivo.

Na zdraví!

Napsat komentář