Kolik váží basa?

admin

.

Pokud vás zajímá, jakou váhu má klasická basa s pivem, pak vám odpovíme. Zatímco obvyklá pivní přepravka váží přibližně 17 kilogramů, nová malá basa s 11 pivy je o osm kilogramů lehčí.

V poslední době víme, že se mírně změnila situace s nákupem piva. Nejen, že se zmenšil počet lahví v přepravkách, ale také se změnila jejich hmotnost.

Věděli jste, že v polovině září 2010 byly uvedeny na trh nové malé basy s 11 pivy? Kde se to stalo? Na webu Novinky.cz.

Tato nová basa je o 8 kg lehčí než klasické přepravky. Je to výborná zpráva pro všechny, kteří často nosí přepravky se sebou a chtějí minimalizovat jejich hmotnost.

Malá basa je skvělá pro každého, kdo by rád nakupoval přímo od místního pivovaru. Můžete si objednat 11 lahví pro sebe nebo sdílet s přáteli.

Také máte možnost najít tyto nové menší basy ve velkých obchodech nebo maloobchodních prodejnách. Je to skvělý způsob, jak získat různé druhy a značky piva od stejného dodavatele.

Pokud jste zákazníkem, který často nakupuje více piv, pak tato nová malá basa bude pro vás tím pravým. Můžete si ji vzít domů a užívat si oblíbené piva s přáteli. Nezapomeňte si však koupit dostatek ledu, aby vaše piva vydržela chladná.

Nyní už víte, jakou váhu má klasická basa s pivem a jakou váhu má nová malá basa. Díky tomu můžete lépe rozhodnout, jak nakupovat své oblíbené pivo.

Napsat komentář