Co je to za hudbu Google?

admin

Jste na večírku a okouzlující hudba hraje v pozadí. Líbí se vám to, ale nevíte, co to je? Nyní můžete na to snadno zjistit.

Google nabízí uživatelům Androidu funkci zvanou Co je to za hudbu?. Pomocí této funkce můžete zjistit, jaká skladba se aktuálně hraje v okolí.

Vyhledejte píseň

Nejprve si stáhněte aplikaci Google do svého telefonu. Poté stiskněte dlouze tlačítko na ploše nebo řekněte „Ok Google“. Pak jednoduše řekněte „Co to je za píseň?“

Google se okamžitě pustí do hledání skladby, která se v okolí právě hraje. Během několika sekund vám aplikace vykáže název skladby a interpreta.

Vyhledejte informace o skladbě

Když zjistíte, jaká skladba se aktuálně hraje, můžete si ji pustit a dozvědět se více informací o této skladbě. Google vám pomůže získat další informace o skladbě.

Stiskněte tlačítko „Více informací o skladbě“ a aplikace vám zobrazí řadu informací, včetně interpreta, alba, žánru, data vydání a dokonce i seznamu podobných skladeb.

Sdílejte informace o skladbě

Jestliže jste si oblíbili skladbu, která se aktuálně hraje, můžete ji snadno sdílet. Sdílejte informace o skladbě s přáteli nebo rodinou prostřednictvím aplikace Google.

Stiskněte tlačítko „Sdílet informace o skladbě“ a informace o skladbě se odešlou do vaší aplikace Google. Poté můžete informace snadno sdílet pomocí textové zprávy, e-mailu nebo sociálních médií.

Takže, ať už jste na večírku nebo jen jste se ocitli v obchodě, můžete nyní snadno zjistit, jaká skladba se v okolí právě hraje. Funkce Co je to za hudbu? od Googlu vám umožní rychle zjistit jakýkoli druh hudby, který se v okolí právě hraje. A navíc můžete informace snadno sdílet s ostatními.

Napsat komentář