Jak dát hudbu k videu?

admin

Máte video, které vyžaduje zvuk? Jak dát hudbu k videu? Nejde to jednodušší. Je to velmi snadný proces, který můžete provést pomocí Studia YouTube.

Pokud jste se ještě nepřihlásili do Studia YouTube, budete muset to udělat. Přihlaste se do svého účtu YouTube pomocí svých přihlašovacích údajů. Po přihlášení do Studia YouTube se přesuňte do nabídky vlevo.

Vyberte možnost Obsah. V seznamu videí, které jste vytvořili, si vyberte to, které chcete upravit. Klikněte na toto video a přesuňte se do editoru.

V editoru vyhledejte možnost Zvuk. Nyní se zobrazí seznam zvukových stop, které můžete použít k videu. Použijte vyhledávací filtry, abyste mohli snadno najít novou zvukovou stopu.

Nyní se zobrazí seznam skladeb, které odpovídají vašemu vyhledávacímu dotazu. Najdete-li skladbu, která se vám líbí, klikněte na PŘIDAT. Tím se zvuková stopa přidá k vašemu videu.

Ujistěte se, že nastavíte úroveň hlasitosti pro zvukovou stopu a pro celé video. Můžete to udělat pomocí slideru v editoru. Ujistěte se, že nastavíte správnou úroveň pro každou zvukovou stopu.

Pokud chcete změnit zvukovou stopu, můžete to udělat v editoru. Ujistěte se, že vyberte možnost Zvuk. Vyhledejte novou zvukovou stopu a přidejte ji k videu.

Pokud chcete přidat více zvukových stop, můžete to udělat také. Ujistěte se, že máte více než jednu zvukovou stopu v editoru. Ujistěte se, že nastavíte správnou úroveň hlasitosti pro každou zvukovou stopu.

Můžete také přidat zvukové stopy z YouTube Audio Library. Ujistěte se, že najdete skladbu, která odpovídá vašemu videu. Přidejte ji do editoru. Ujistěte se, že nastavíte správnou úroveň hlasitosti.

Až budete s úpravou videa spokojeni, klikněte na tlačítko ULOŽIT. Můžete přehrát video, abyste se ujistili, že všechny zvukové stopy jsou správné.

A je to. Jak jste si mohli všimnout, je to velmi snadné přidat zvukovou stopu do videa. Je to jednoduchý proces, který můžete provést během několika minut. Vše, co potřebujete, je přihlášení do Studia YouTube a najít správnou zvukovou stopu. Takže pojďme dát hudbu k vašemu videu!

Napsat komentář