Jak sestříhat video z YouTube?

admin

Když se vytváří video, často je třeba strávit hodně času sestřiháváním. Naštěstí, s YouTube, odstranění částí videa je jednodušší, než si myslíte. Pokud hledáte způsob, jak se sestříhat video z YouTube, náš návod vám poskytne vše, co potřebujete vědět, abyste se co nejrychleji dostali do cíle.

Pro začátek je třeba vybrat část videa, kterou chcete oříznout. Chcete-li to udělat, přejděte na YouTube Studio a vyberte „Oříznout a střihnout“. Poté se objeví červený rámeček. Přetáhněte strany červeného rámečku, aby odpovídaly části videa, kterou chcete oříznout. Zastavte, když červený rámeček pokrývá část videa, kterou chcete odstranit.

Poté, co dokončíte výběr videa, je čas dokončit úpravy. Chcete-li to provést, vyberte možnost „Střih“ a poté klikněte na „Uložit“. Vaše úpravy se nyní uloží a můžete se podívat na výsledné video.

Sestříhávání videa je snadný proces. Vyberete oblast videa, kterou chcete odstranit, zmáčknete několik tlačítek a jste hotovi! Když se vám něco nepovede, vždy se můžete vrátit a provést potřebné změny.

Kromě toho, s YouTube, můžete vybrat přesný časový úsek, který chcete odstranit. To vám pomůže vyhnout se zbytečnému času a úsilí. To může být obzvláště užitečné, když potřebujete odstranit malou část videa.

Ať už chcete sestříhat video z YouTube pro profesionální nebo osobní účely, vždy je to snadné. Pokud si nejste jisti, jak to udělat, naše kroky vám pomohou dosáhnout požadovaného výsledku. Díky tomu budete moci vytvářet skvělé videa bez zbytečného stresu.

Napsat komentář