Jak stahovat hudbu do mobilu iphone?

admin

Máte iPhone a chcete si stahovat hudbu? Máme pro vás dobrou zprávu! Stahovat hudbu na iPhone je snadné a trvá jen chvíli. Apple vám poskytuje mnoho způsobů, jak získat svou oblíbenou hudbu do svého iPhonu. V tomto průvodci se dozvíte, jak stahovat hudbu do mobilu iPhone a jak ji udržet, abyste si ji mohli kdykoli poslechnout.

Nejdříve se podívejte, jak stáhnout veškerou hudbu, kterou si přidáte. Přejděte do Nastavení > Hudba a zapněte volbu Automatická stahování. To znamená, že všechny skladby, které přidáte do své knihovny Apple Music, budou do iPhonu automaticky staženy. Když se podíváte do složky Stažená hudba na obrazovce Knihovna, měli byste vidět průběh stahování.

Přidávání hudby na iPhone bez automatického stahování je také snadné. Stačí klepnout na tlačítko Přidat skladbu, abyste si skladbu přidali do knihovny Apple Music. Když je skladba stažena, můžete si ji vychutnat na svém iPhonu, dokonce i bez připojení k internetu.

Pokud hledáte způsob, jak poslouchat oblíbenou hudbu bez stahování, můžete také využít offline poslech. To vám umožní přehrávat svou oblíbenou hudbu bez připojení k internetu. K tomu musíte do knihovny Apple Music přidat skladby, které se budou stahovat a poslouchat offline.

Dalším způsobem, jak stahovat hudbu do mobilu iPhone, je stahování přes iTunes Store. V tomto obchodě naleznete tisíce skladeb, které si můžete stáhnout do svého iPhonu. Stačí klepnout na tlačítko Stáhnout a skladba bude stažena do vámi zvolené složky.

Kromě stahování skladeb můžete také stahovat celá alba. V iTunes Store se pohybujte po kategoriích a vyhledávejte. Když naleznete alba, které se vám líbí, klepněte na tlačítko Stáhnout album. Všechny skladby se stáhnou do složky stažené hudby.

Stahování hudby do mobilu iPhone je snadné a zábavné. Můžete si stahovat skladby a alba z iTunes Store nebo automaticky stahovat přidanou hudbu. Můžete také využít offline poslech, abyste si mohli poslechnout svou oblíbenou hudbu i bez připojení k internetu.

Takže jste se naučili, jak stahovat hudbu do mobilu iPhone. Pokud máte jakékoli dotazy nebo potřebujete nějakou pomoc, neváhejte se obrátit na odborníky z Apple. S jejich širokou škálou návodů a článků se dozvíte vše, co potřebujete vědět.

Napsat komentář