Jak dlouho bude trvat koncert Rammstein?

admin

.

Koncerty Rammstein jsou vždy velkou událostí. Lidé z celého světa se sjíždějí, aby si mohli užít jejich energické show. Ale jak dlouho trvá, než se celá ta akce může uskutečnit?

Návštěvníci koncertů Rammstein se možná ptají, jak může trvat tři dny, než všechno bude připraveno. Příprava každé show je však nesmírně důležitá, a samotné stavění trvá zhruba 60 hodin. To se rovná dvěma a půl čistého dne.

Technický tým je nezbytný pro přípravu každého koncertu. Je třeba postavit pódium, které bude odolné proti nepříznivým povětrnostním podmínkám, postavit zvukovou aparaturu, osvětlovací systém a vybavit prostor pro hudebníky. Všechny tyto úkoly společně s přípravou zabere zhruba 60 hodin.

Když je stavba pódia dokončena, následuje zvukové zkoušení. Každý hudebník musí být nastavený na správné hlasitosti a kvalitě zvuku. Tento proces trvá zhruba 8 hodin.

Potom začíná práce s vizuálními efekty. Specializovaný tým se stará o přípravu laserových světel a představení. V tomto procesu jsou zapojeni i výtvarníci a programátoři, kteří musí spolupracovat, aby dokončili všechny efekty a sestavení. To trvá zhruba 18 hodin.

Když je tato část dokončena, je čas na úplnou přípravu koncertu. Všechny hudebníky, zvukaře a světlaře musí být nastaveni na stejnou frekvenci a všichni musí být na stejné stránce. To trvá zhruba 5 hodin.

Po dokončení všech příprav se může koncert konečně uskutečnit. Návštěvníci tedy musí čekat na koncert Rammstein nejméně 3 dny, než se všechno dokončí.

Koncerty Rammstein jsou vždy jedinečnou zkušeností. Ale aby byl každý z nich dokonalý, je nutné, aby technický tým strávil dny stavěním a přípravou, aby se pro návštěvníky uspořádal bezchybný večer.

Napsat komentář