Jak dostat hudbu na Spotify?

admin

Vítejte v životě streamování hudby! Umožňuje vám poslouchat hudbu kdekoli a kdykoli.

Jestliže jste se kdysi dostali do nového života streamování hudby, pak jste asi narazili na jednu z nejvíce populárních aplikací pro streamování hudby – Spotify. Nejenže vám umožňuje poslouchat hudbu, ale také můžete hrát svou vlastní hudbu. Jakmile si zaregistrujete účet na TuneCore, můžete si svou hudbu pustit na Spotify.

Než začnete, musíte si vybrat, jestli chcete odeslat singl nebo album. Pokud si nejste jistí, který se pro vás hodí, můžete se obrátit na TuneCore, aby vám pomohl.

Až si vyberete typ nahrávky, je čas nahrát hudbu. TuneCore vám poskytuje nástroje, které vám pomohou usnadnit tento proces. Nahrajte hudbu a její obal, aby všechny skladby byly k dispozici na Spotify.

Ještě předtím, než skladbu odešlete na Spotify, musíte uvést všechny, kdo se na skladbě podíleli. TuneCore vám umožňuje uvést všechny autory, producenty, interpreta a všechny ostatní, kteří se na vytvoření skladby podíleli. Když to uděláte, mohou všichni dostat svůj podíl z přehrávání.

Jakmile skladba bude hotová, můžete TuneCore požádat, aby ji odeslala na Spotify. TuneCore je spolehlivý a rychlý, takže se nemusíte bát, že by trvalo příliš dlouho, než se objeví na Spotify.

Až se objeví na Spotify, budou moci všichni poslouchat vaši hudbu. Budete moci sledovat, jak se vaše skladby stávají populárními, a budete moci dělat různé věci, abyste ještě více podpořili vaši hudbu.

Váš sen může být skutečností díky TuneCore a Spotify. Díky těmto dvěma aplikacím můžete svou hudbu odesílat na Spotify. Takže pojďme na to! Zaregistrujte si účet na TuneCore a začněte vytvářet hudbu, kterou budou všichni moci poslouchat.

Napsat komentář