Jak stáhnout písničky ze Spotify do mobilu zdarma?

admin

Stahování zvukového obsahu ze služby Spotify je snadné, ale může to chvíli trvat, než si zvyknete na tento postup. Pokud chcete stáhnout písničky ze Spotify do svého mobilního telefonu, je to snadný proces, který není náročný na čas. Existuje několik kroků k následování, ale s nimi jde všechno jako po másle.

První věc, kterou musíte udělat, je otevřít ovládání hudby ve vašem telefonu. Přidržením tlačítka DOWN na jakékoli obrazovce se toho můžete zhostit. Poté vyberte možnost MENU. Mezi nabízenými možnostmi najdete Poskytovatelé hudby a poté vyberte Spotify. Poté se zobrazí seznam možností, z nichž můžete vybrat, zda chcete přidat hudbu nebo podcasty. Jakmile to uděláte, můžete zvolit seznam skladeb nebo jinou položku ke stažení do zařízení.

Jakmile dokončíte výběr skladeb, které chcete stáhnout, můžete jednoduše stisknout tlačítko Stáhnout. Spotify se bude snažit stáhnout vybrané skladby a jakmile je stáhne, obdržíte potvrzující zprávu o dokončení. Všechny vaše stažené skladby se pak nacházejí v seznamu skladeb v aplikaci Spotify, kde je můžete snadno přehrávat.

Stahování hudby ze služby Spotify do vašeho mobilního telefonu je skvělý způsob, jak poslouchat oblíbenou hudbu kdekoli a kdykoli, aniž byste museli využívat datové připojení. Není to obtížný proces, takže se nemusíte bát, že byste se ztratili.

Pokud chcete stahovat písničky ze Spotify do svého mobilu zdarma, je to jednoduché. Stačí vyhledat skladbu, kterou chcete stáhnout, a stisknout tlačítko Stáhnout. Následně se obdrží potvrzující zpráva, že se skladba úspěšně stáhla do vašeho telefonu. Poté si můžete vychutnat oblíbenou hudbu kdykoli a kdekoli.

Ať už se jedná o stahování skladeb ze Spotify do svého mobilu zdarma nebo placení za hudbu, můžete se rozhodnout, co je pro vás nejlepší. Jakýkoli způsob, který si zvolíte, vám umožní poslouchat oblíbenou hudbu kdekoli a kdykoli chcete. Takže si užívejte!

Napsat komentář