Jak nastavit píp?

admin

Jak Nastavit Píp

Když se snažíte dívat se na dva kanály najednou, jedinou věcí, kterou potřebujete, je funkce PIP (picture in picture). Je to skvělá funkce, která vám umožní sledovat hlavní kanál, zatímco současně můžete sledovat druhý kanál, který se zobrazí ve zmenšeném okně. Už nemusíte vybírat mezi sledováním obou kanálů – můžete mít oba najednou.

Nastavení PIP (picture in picture) na vašem televizoru může být často zmatené, ale nemějte obavy! S naší příručkou to zvládnete snadno.

Nejprve musíte zapnout televizor a zmáčknout klávesu Smart Hub na dálkovém ovladači. Poté se na liště vyberte Nastavení a vyberte si PIP (picture in picture), která se nachází předposlední položka.

Když přijdete na stránku PIP, můžete si vybrat, které kanály chcete zobrazit ve zmenšeném okně. Vyberte a potvrďte svou volbu a náhled druhého kanálu se zobrazí nad hlavním. Obraz ve zmenšeném okně bude neustále aktualizován a to, co děláte na hlavním kanálu, bude zobrazeno v pozadí.

Ať už sledujete šílenou závodní show nebo chcete vidět kombinaci sportu a filmů, funkce PIP vám umožní sledovat oba kanály současně. A nastavit PIP je naprosto snadné.

Existuje mnoho různých typů televizí, takže je třeba pečlivě přečíst návod k obsluze konkrétního televizoru, aby bylo zajištěno, že funkce PIP bude fungovat správně.

Nezapomeňte také, že některé televizory mají funkci PIP, ale neumožňují vám ovládat oba kanály současně. Místo toho musíte přepnout mezi kanály, abyste mohli sledovat oba, což může být trochu nepříjemné.

Kromě toho si můžete změnit velikost zmenšeného obrazu nebo obrazový rámec. Také můžete upravit pozici zmenšeného obrazu, aby se vám lépe sledoval. Tyto volby jsou obvykle označeny jako „PIP“ nebo „PIP Settings“.

Pokud se vám nedaří nastavit PIP, je tu ještě několik dalších tipů. Nejprve zkuste změnit zdroj obrazu, například televizní nebo Blu-ray DVD. Pokud je to možné, zkuste také aktualizovat firmware televizoru.

Pokud používáte televizní tuner, můžete také zkusit změnit kanál a vyzkoušet PIP znovu. Někdy je třeba restartovat televizor, aby byly funkce PIP zapnuty.

Pokud máte stále problémy s nastavením PIP, kontaktujte prosím technickou podporu.

Funkce PIP je skvělá pro sledování dvou kanálů najednou. Nastavení je jednoduché a rychlé. Užívejte si své oblíbené pořady a filmy oběma očima!

Napsat komentář