Jak poslouchat hudbu z YouTube na pozadi?

admin

Poslouchání hudby na pozadí z YouTube se může zdát jako složitý úkol, ale může to být ve skutečnosti jednoduché. Pokud máte Android, můžete jednoduše pustit hudbu z YouTube až do pozadí bez potřeby prohlížet si video.

Nejdříve otevřete svůj webový prohlížeč a přejděte na web YouTube.com. Zde najděte video, které chcete na pozadí přehrávat. Ujistěte se, že máte nastavený vypnutý displej.

Když máte požadované video, nyní je čas použít nástroje. Kliknutím na tři tečky vedle adresního řádku otevřete nástroje. Uvnitř budete hledat možnost „Přehrát na pozadí”. Je to černé tlačítko vpravo od stránky. Klikněte na to a bude se vám přehrávat hudba na pozadí, aniž byste museli držet prohlížeč otevřený.

To je vše, co musíte udělat k tomu, abyste mohli poslouchat hudbu z YouTube na pozadí. Je to snadný a jednoduchý způsob, jak si užívat hudby z YouTube bez toho, abyste se museli starat o stálou kontrolu.

Dalším způsobem, jak poslouchat hudbu z YouTube na pozadí, je použití aplikace YouTube Music. YouTube Music je aplikace, která vám umožňuje přístup k obsahu YouTube a díky ní můžete přehrávat hudbu na pozadí. Je to jednoduchá a pohodlná cesta k poslechu hudby z YouTube.

Třetí možností je použití jiné aplikace. Existuje mnoho aplikací na Androidu, které vám umožňují poslouchat hudbu z YouTube na pozadí. Například Google Play Music, který vám umožní přehrávat hudbu z YouTube bez nutnosti přehrávat video.

Takže jak vidíte, poslouchání hudby na pozadí z YouTube je snadné a můžete to udělat pomocí webu, aplikace YouTube Music nebo jiné aplikace. Užívejte si hudbu, kdykoli a kdekoli chcete, ať už jste doma nebo venku.

Poslouchání hudby na pozadí z YouTube může být skvělý způsob, jak se uvolnit a užívat si hudby, kterou milujete. Takže nyní, když víte, jak na to, můžete si užívat hudby z YouTube v pohodlí vašeho domova. Užijte si!

Napsat komentář