Jak pridat do Stories hudbu?

admin

Hudba je jednou z nejsilnějších forem komunikace. Může vyvolat emoce, inspirovat, motivovat a poskytnout útěchu. Ať už je to opravdová klasická hudba nebo populární hudební skladby, skrze ně se můžete navázat s publikem. A jak se vám to může pomoci v rámci vašeho Instagramu?

Sdílení hudby přímo z aplikací, jako je Spotify, je skvělým způsobem, jak zapojit fanoušky a oživit váš Instagram. Jak na to?

Nejprve si vyhledejte audiosoubor v aplikaci Spotify. Poté klikněte na tři tečky nahoře a vyberte Sdílet. Z této nabídky zvolte Instagram Stories. Tím se skladba otevře v Příbězích Instagramu, kde je možné ji dále upravovat a sdílet se svými fanoušky.

Kromě sdílení skladeb můžete také používat skladby ve svých Instagramových videích. Jak na to?

Nejprve si vyhledejte skladbu, kterou chcete použít. Poté v aplikaci Instagramu vyberte možnost Vytvořit. Zde klikněte na možnost Střih a poté na tlačítko Skladby. Zde si vyberte skladbu, kterou chcete použít.

Skladba se poté objeví v horní části obrazovky. Můžete ji použít jako pozadí k vašemu videu nebo jako doprovodnou hudbu. Budete mít i možnost přehrávat skladbu za pochodu a nastavovat rychlost.

Navíc můžete k skladbě přidat několik filtrů nebo efektů. Mezi další možnosti patří i možnost vybrat si několik částí skladby, které chcete přidat k vašemu videu.

Skladbu můžete také přidat k příspěvku ve formě média. Tuto možnost najdete v menu Přidat fotky a videa. Vyberte si skladbu a poté můžete přidat ještě další fotografie nebo videa.

Jednou z možností, jak přidat hudbu do Příběhů, je použití Giphy. Najděte si skladbu, kterou chcete přidat, a poté ji stáhněte do Giphy. Otevřete aplikaci Instagram a vyberte možnost Přidat fotky a videa. Zde vyhledejte Giphy a vyberte si staženou skladbu.

Poslední možností, jak přidat hudbu do Příběhů Instagramu, je použití přednastavených skladeb od Instagramu. Najdete je v nabídce Přidat skladbu nebo efekt. Zde si můžete vybrat skladbu z databáze, nebo můžete vyhledat konkrétní skladbu.

Využití hudby na Instagramu může být skvělým způsobem, jak navázat s publikem a vyvolat emoce. Nezapomeňte však, že důležitý je nejen obsah, ale také zdroj, z něhož skladbu berete. Zdroj musí být legální a měli byste respektovat autorská práva.

Ať už se rozhodnete sdílet skladbu v Příbězích, přidat ji k videu, nebo ji přidat k příspěvku ve formě média, hudba je skvělým způsobem, jak oživit váš Instagram a vytvářet kvalitní obsah.

Napsat komentář