Kde zdarma poslouchat hudbu?

admin

.

Kde zdarma poslouchat hudbu?

V dnešní době, kdy je kolem nás tak mnoho různých hudebních aplikací a platforem, vás asi už nenapadlo, že existují i dostupné možnosti, jak poslouchat hudbu zdarma a legálně. Pokud se snažíte ušetřit peníze, ale ještě nejste připraveni sáhnout po placené službě, pak se podívejte na naše doporučení, kde lze hudbu zdarma a legálně poslouchat.

Spotify. Nelze nezmínit jednoho z největších hráčů v tomto oboru. Spotify nabízí více než 30 milionů skladeb k poslechu zdarma. Při procházení seznamu skladeb můžete vybírat mezi písničkami, albovými a kompilacemi. Kromě toho můžete na Spotify nalézt i podcasty a hudební rady.

iTunes. Možná o tom nevíte, ale i v iTunes najdete spoustu hudby k práci zdarma. Není tolik jako u Spotify, ale stále je toho dost. Kromě toho si můžete stáhnout i některé podcasty a alba zdarma.

SomaFM. Klasika v poslechu hudby zdarma. SomaFM nabízí širokou škálu hudebních žánrů, od indie rocku po electro pop. Navíc existuje i spousta rádií, která jsou zaměřená na hudbu z určitých oblastí, jako je například Indie Pop Rocks nebo Global Village. Kromě toho je SomaFM zdarma a jeho vysílání je legální.

Mixcloud. Mixcloud je webová stránka, která nabízí online rádia a podcasty. Poslouchat můžete hudební žánry jako například hip-hop, EDM nebo world music. Ať už hledáte známé hudebníky nebo méně známé, Mixcloud určitě obsahuje mnoho skvělých hudebních alb zdarma.

Také je tu ještě SoundCloud. Je to oblíbená platforma pro uživatele, kteří chtějí vyhledávat a sdílet svou vlastní hudbu. Můžete najít spoustu skvělých skladeb k poslechu zdarma.

V poslední době se objevilo i několik jiných míst, kde lze hudbu zdarma a legálně poslouchat. Některé z nich jsou Jamendo, Free Music Archive, NoiseTrade a iHeartRadio. Tyto stránky nabízejí spoustu hudebních žánrů a skladeb, takže si vybere skutečně každý.

Ať už milujete rock, indie, hip-hop nebo jiný hudební žánr, existuje mnoho možností, jak poslouchat hudbu zdarma a legálně. Vybrali jsme pro vás některé z nejoblíbenějších míst, takže si můžete vybrat tu, která vám nejvíce vyhovuje. Začněte poslouchat hudbu zdarma a užívejte si to!

Napsat komentář