Jak si stáhnout video z YouTube?

admin

.

Stahování videí z YouTube je jednou z nejrychlejších a nejsnazších cest, jak si vytvořit vlastní knihovnu videí. Existuje několik způsobů, jak stáhnout video z YouTube. Tento článek vám ukáže, jak stáhnout video z YouTube pomocí YouTube Studio a Google Takeout.

Jak stáhnout video z YouTube pomocí YouTube Studio

Stáhnout video z YouTube pomocí YouTube Studio je velmi snadné. Stačí se pouze přihlásit přes váš účet do YouTube Studio, pak v levém panelu kliknout na „Obsah“, najít video, které chcete stáhnout, a přes možnosti kliknout na „Stáhnout.“ Video se začne stahovat ve vašem počítači a po dokončení stahování se zobrazí možnost „Otevřít“ nebo „Uložit jako“.

V YouTube Studio můžete stáhnout i všechny videa z vašeho kanálu najednou. Pro toto je nutné použít službu Google Takeout.

Jak stáhnout všechny videa z YouTube pomocí Google Takeout

Google Takeout je služba, která umožňuje stáhnout všechna data, která máte ve svém účtu Google. Pokud tedy chcete stáhnout všechna videa z vašeho kanálu YouTube, můžete použít Google Takeout.

Chcete-li použít Google Takeout, nejdříve se musíte přihlásit do svého účtu Google. Poté jděte na stránku Google Takeout a vyberte si „YouTube“. Poté budete mít možnost stáhnout všechna videa z vašeho kanálu ve formátu mp4.

Při stahování velkého množství dat je vhodné, abyste vytvořili archiv. To vám umožní stáhnout všechna data ve formátu ZIP, který lze snadno a rychle přenášet mezi počítači.

V poslední kroku si můžete vybrat, jestli chcete stáhnout data okamžitě nebo je můžete stáhnout později. Poté bude všechno připravené k stažení a můžete si je stáhnout do počítače nebo na externí úložiště.

Závěr

Stahování videí z YouTube je velmi jednoduché a rychlé. Pomocí YouTube Studio lze stáhnout jednotlivé video nebo pomocí služby Google Takeout lze stáhnout všechna videa z vašeho kanálu najednou. Stahování dat můžete provést buď okamžitě nebo později. Takže to je celý proces stahování videí z YouTube.

Napsat komentář