Jak si na Spotify stáhnout písničky?

admin

Všichni milujeme zvukovou zábavu a díky službě Spotify můžete užívat si své oblíbené skladby a podcasty na cestách! Pokud máte zařízení, které umožňuje stahování hudby, můžete si skladby stáhnout z Spotify a používat je i bez připojení k internetu. Dnes vám ukážeme, jak si můžete na Spotify stáhnout písničky.

Nejprve se připojte ke svému zařízení a otevřete ovládání hudby. To můžete udělat tak, že přidržíte tlačítko DOWN na obrazovce. Poté vyberte možnost MENU. V této oblasti vyhledejte Poskytovatele hudby > Spotify.

Když to uděláte, vyberte možnost Přidat hudbu a podcasty. Pokud máte již nějaké oblíbené skladby, které chcete stáhnout, zadejte je do vyhledávacího pole. Pokud potřebujete více skladeb, které chcete stáhnout, můžete si vybrat seznam skladeb nebo kolekci.

Po vybrání hudby, kterou chcete stáhnout, jednoduše stiskněte tlačítko Stáhnout. Můžete si také stáhnout celou kolekci nebo seznam skladeb najednou. To se hodí, pokud chcete stáhnout větší množství skladeb. Můžete také stáhnout některé skladby a ostatní nechat online.

Když máte hotovo, stažené skladby se objeví v seznamu skladeb a podcastů, které si můžete přehrávat offline. To znamená, že můžete poslouchat svou oblíbenou hudbu, i když nemáte připojení k internetu.

Stahování hudby z Spotify je snadné a rychlé. Nezapomeňte, že můžete stáhnout až 10 000 skladeb na jedno zařízení. Takže, pokud jste fanouškem hudby, nemůžete si to nemůžete dovolit! Užívejte si svou oblíbenou hudbu kdekoli jste a stahujte si skladby z Spotify, abyste si ji mohli přehrávat offline.

Napsat komentář